Sparťané se pořádně zapotí na Spartan Race

28.05.2014 15:24

Pořádně hořké chvíle čekají sparťanské hokejisty Karla Pilaře, Adama Poláška, Jana Piskáčka a Davida Dvořáčka. Ti se totiž v sobotu 31. 5. zúčastní jako tým „Radegast – HC Sparta Praha“ extrémního závodu Reebok Spartan Race v Liberci. Na účastníky závodu čeká 5 kilometrů náročného terénu s několika drsnými překážkami, jako je plazení v blátě či tahání břemena. Pokud se podaří sparťanům probít se mezi tři nejlepší týmy, mohou se těšit 400 piv Radegast, která ale věnují fanouškům. Závod startuje v 9:00 hod. v areálu Liberec – Vesec.

 

„Myslím, že půjde o tvrdou prověrku naší fyzičky. Asi se dost zapotíme i ušpiníme, ale budeme bojovat. V každém případě to je zajímavé zpestření letní přípravy,“ řekl hráč HC Sparta Praha Karel Pilař.

 

Sparťané se pustí do souboje s nástrahami trati pod hlavičkou týmu „Radegast – HC Sparta Praha“. „Radegast je oficiálním pivem hokejové extraligy i seriálu Spartan Race. Obojí je soutěž pro tvrdé chlapy, a tak nás napadlo je propojit. A kdo jiný se hodí na závod s názvem Spartan Race více než Sparta,“ řekl s úsměvem marketingový manažer Radegastu Karel Kraus. Radegast vypsal pro hráče speciální odměnu za umístění do třetího místa. „Ta ale v případě, že skončíme na bedně, poputuje k fanouškům. Příležitost, kdy jim 400 piv předáme, určitě najdeme,“ doplnil Pilař.

 

Kateřina Krásová

Plzeňský Prazdroj

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·