Soutěž pro děti na téma „Vynálezy, které změnily svět“

29.04.2015 11:03

 

 

 

Hejtman Karlovarského kraje Martin Havel vyhlašuje výtvarnou soutěž pro děti a mládež. Úkolem soutěžících je namalovat obrázek na téma „Vynálezy, které změnily svět“. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny v podobě mobilních telefonů, Mp3 přehrávačů či poukazů na dopravu na výlet.

Naše dějiny jsou plnévýznamných objevů a vynálezů, které zásadním způsobem ovlivnily svět kolem nás. Stačí si jen vybrat jeden z nich a výtvarně jej ztvárnit. Cílem je, aby děti soutěž bavila a aby se nebály popustit uzdu své fantazii. Je pouze na nich,jakou si zvolí techniku. Jedinou podmínkou je, aby obrázky nebyly větší než formát A3.Pak už jenom zbývá zaslat práci do 31. června na adresu Krajského úřadu Karlovarského kraje a počkat si na výsledky.

 

Pravidla soutěže

Soutěž probíhá od 1. května do 31. června 2015.

Soutěží se ve třech kategoriích:

·         Jednotlivci 6 - 10 let;

·         Jednotlivci 11 - 15 let;

·         Kolektivy základních škol, nižších stupňů víceletých gymnázií, základních uměleckých škol a domů dětí a mládeže pod vedením pedagoga.

 

Děti si mohou zvolit libovolnou výtvarnou techniku, omezen je pouze formát. Výtvarné práce nesmí přesáhnout formát velikosti A3.

Svá díla děti mohou zasílat poštou na adresu:

Krajský úřad Karlovarského kraje

Veronika Severová

Závodní 353/88

360 06 Karlovy Vary

 

Každá zaslaná práce musí být na zadní straně opatřena nalepeným štítkem, kde bude uvedeno jméno a příjmení soutěžícího, soutěžní kategorie a kontakt (adresa + telefon). V případě chybějícího štítku nebude práce do soutěže zařazena.

 

Zdroj: TZ TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·