"Sobotní utkání je vyprodané," hlásí Viktoria Plzeň

23.04.2015 19:46

 

V sobotu 25. dubna se ve Štruncových sadech uskuteční šlágr 25. kola Synot ligy, v rámci kterého se proti sobě postaví vedoucí tým soutěže FC Viktoria Plzeň a čtvrtá FK Mladá Boleslav. Utkání dvou týmů s pohárovými ambicemi bude v západočeské metropoli sledovat vyprodaná Doosan Arena.

Zápas tak bude mít pravou fotbalovou atmosféru, která se už na západě Čech stala tradiční. „Krátce po čtvrteční čtrnácté hodině byly vyprodány poslední zbývající vstupenky na duel s Mladou Boleslaví. Domácí sektory stadionu tak budou z drtivě většiny zaplněny našimi příznivci,“ říká tiskový mluvčí plzeňského klubu Pavel Pillár. „Naše fanoušky vnímáme jako obrovskou podporu. Na hřišti se pak cítíme lépe, a když přijde plný stadion, jsme o to víc motivovaní,“ přidává se Václav Pilař.

V prodeji nadále zůstávají vstupenky na zápas s 1. FC Slovácko, které do Doosan Areny zavítá v sobotu 2. května. „I na tento zápas lze očekávat vysoká návštěva, v součtu s držiteli permanentek je v tuto chvíli obsazeno celkem osm tisíc sedaček. I před zápasem s Boleslaví budou otevřeny pokladny Doosan Areny, nabízet budou ovšem pouze vstupenky na utkání se Slováckem, po zápase bude všem zájemcům o zápas 26. kola k dispozici také fanshop,“ zakončuje informace Pillár.

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·