Sledujte MS v hokeji online

06.04.2015 09:51
Hlavním cílem českých hokejistů je vyhrát zlato na domácí půdě. MS v hokeji 2015 se opět koná v České republice a zápasy týmů ze všech koutů světa se budou odehrávat v Praze a Ostravě.

Nemáte-li z časových či finančních důvodů možnost zúčastnit se utkání živě, nabízí se vám sledování žhavých novinek online.

Mistrovství světa v ledním hokeji vypukne 1. května a medaile budou vítězným hokejistům uděleny 17. května. Ale portál můžete sledovat již nyní. 

Portál msvhokeji2015.eu přináší novinky a zajímavosti o mistrovství světa v ledním hokeji. Na jednom místě se vám dostanou zprávy o tom, jak budou letos vypadat medaile pro vítěze, jaká jména se objeví v českém týmu či v jakých dresech budou naši hokejisté na ledu bojovat o vítězství. Vedle toho budete v obraze, jak dopadly jednotlivé zápasy. 

Vedle nejnovějších reportáží portál uvádí informace o tom, kdo je ve skupině A a ve skupině B. V příslušných skupinách jsou k dispozici rozpisy jednotlivých zápasů. Utkání skupiny A se odehrávají v O2 Aréně v Praze, kdežto zápasy skupiny B se konají v ČEZ Aréně v Ostravě. V neposlední řadě budete mít z první ruky informace o tom, kdo postoupí do Play off.

Abyste si fandění okořenili, můžete se zúčastnit různých soutěží, jež portál pořádá. A možná vyhrajete nějakou cenu.

 

Pakliže chcete podpořit náš hokejový tým v MS v hokeji 2015, můžete prostřednictvím portálu využít sekce „Vzkazy hokejistům“. Web má také vlastní stránku na sociální síti Facebook, do níž se můžete rovněž připojit.

Fanděte našim hokejistům a sledujte veškeré dění na ledě i mimo něj.

 

Zdroj: Pressweb.cz

LPP

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·