ŠKODA Citigo na startu při Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2012

03.05.2012 20:46

› První prezentace celosvětovému televiznímu publiku
› Nová hvězda modelové ofenzívy ŠKODA
› Mladá, svěží, agilní, s vynikající technikou a vysokou odolností
› Nasazení v Evropě od května 2012

Mladá Boleslav, 3. května 2012 – Právě včas při příležitosti Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2012 nasazuje ŠKODA novou hvězdu své modelové ofenzívy. Od května bude ŠKODA Citigo k dispozici u evropských prodejců. Svojí mladostí, svěžestí, agilitou, vynikající technikou a – když na to přijde – také vysokou odolností chce první automobil ŠKODA v segmentu minivozů okouzlit své fanoušky. V pětidveřovém provedení a módní bílé barvě ‚Candy’ se při MS poprvé představí milionům diváků.

Svoji nadmíru úspěšnou premiéru si ŠKODA Citigo ve třídveřové verzi odbyla již koncem roku 2011 ve své české vlasti. Zde byla v soutěži „Auto roku 2012“ vyznamenána titulem ‚Nejlepší městský vůz’.

V časovém souladu se svým uvedením na evropské trhy se nyní ŠKODA Citigo bude v pětidveřovém provedení prezentovat při Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2012 milionům televizních diváků na celém světě. Přímo u ledové plochy stadionů v Helsinkách i Stockholmu ukáže novinka firmy ŠKODA v segmentu malých vozů svůj nepřehlédnutelný atraktivní design.

„S Citigo představujeme letos nový vstupní model naší značky,“ vysvětluje předseda představenstva společnosti ŠKODA Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland. „Mladá, svěží, agilní a vybavená skvělou technikou, taková je nová hvězda naší modelové ofenzívy. Jejím prostřednictvím navážeme na nejnovější úspěchy naší značky. Při MS v ledním hokeji IIHF 2012 se naše Citigo může ukázat milionovému publiku ze své nejlepší stránky.“

Kdo chce nadchnout hokejové fanoušky, musí také prokázat potřebnou tvrdost, když přijde na bodyček. I zde vytasí nové městské žihadlo velké trumfy. Díky svému příkladnému bezpečnostnímu systému obdržel tento malý vůz maximální hodnocení pět hvězdiček v nárazovém testu Euro NCAP. Více informací o Citigo a značce ŠKODA na hokejovém mistrovství světa 2012 najdete na www.skoda-auto.com.


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·