Silnice i silničky budou připraveny na MATTONI CITY TRIATHLON Karlovy Vary

24.07.2014 20:39

Pravidelná kontrola stavu místních komunikací pro letošní ročník MATTONI CITY TRIATHLON je hotova. Organizační tým ve spolupráci s technickým odborem Magistrátu města Karlovy Vary zkontroloval ulice, uličky a silnice, kudy jednotlivé závody letošního ročníku ve dnech 16.-17.srpna povedou. Triatlonisty, místní i turisty potěší řada vylepšení.

 

Vladimír Malý, ředitel závodu, popsal jednotlivé opravy: „Tratě projíždíme hned několikrát: po zimě, zhruba měsíc před závodem a těsně před akcí. Klasické výmoly či výtluky odstraněny. V uzavřeném areálu koupaliště Rolava se uskuteční WITTE Automotive Baby Duathlon. Ten je organizačně i po stránce tratí nejjednodušší. Ostatní závody však probíhají mimo tento uzavřený areál a každý rok proto pečlivě kontrolujeme kilometr po kilometru.

V souvislosti se závodem se dokončuje oprava kanálů v ulici Železniční/Čankovská, kudy povede závod štafet Olympijských nadějí. Jedná se o více níže desítku kanálů. Z minulých ročníků vím, že mezi nimi závodníci doslova kličkovali.

Dle harmonogramu oprav dokončí město Karlovy Vary v posledním týdnu opravu a pokládka nového povrchu v ulici Sadová, kde je tradičně běžecký úsek. Budeme tak chránit kotníky sportovců v závodech OPEN, závodě WITTE Team Race a Evropském poháru. Lázeňské centrum tak dostane další kus reprezentativní komunikace.“

Letošní Mattoni City Triathlon se rozroste co do počtu závodů. Organizátoři se však snaží provoz v největších českých lázních minimálně omezovat. Malý říká: „Významnou část závodu MČR žactva 8-15 let  v jednotlivých kategoriích povedeme po cyklostezce podél řeky Rolavy, přes mostek z nějž na víkend budou odstraněny sloupy proti vjetí auta. Pro bezpečný přejezd závodníků byla nově asfaltem zpevněna prašná spojka mezi stezkou a Mlýnskou ulicí, po níž trasa pokračuje zpět.“

Více informací o dopravních omezeních a uzavírkách na stránkách www.mmkv.cz

Zdroj: TZ CITY TRIATHLON KARLOVY VARY

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·