Sezona plzeňské Viktorky ve fotografiích

01.06.2012 08:49

Od soboty 2. června budou mít fanoušci Viktorie Plzeň unikátní možnost seznámit se zblízka s nejcennějšími vzpomínkami, které plzeňští fotbalisté získali během své nezapomenutelné cesty pohárovou Evropou v právě skončené sezoně. Výstava, kterou klub ze Štruncových sadů pořádá ve spolupráci s partnerským rádiem Kiss Proton, bude v Obchodním centru Plzeň na Rokycanské probíhat až do poloviny července.
Fanoušci si díky množství fotografií připomenou cestu Západočechů do Ligy Mistrů, památné duely v základní skupině nejprestižnější soutěže světa i statečný boj viktoriánů ve vyřazovací části Evropské ligy proti německému Schalke 04. V početných vitrínách pak budou k vidění dresy všech soupeřů včetně domácí i venkovní varianty Barcelony s podpisy všech hráčů katalánského klubu, zápasové vlaječky, míče z Ligy mistru i Evropské ligy nebo unikátní dárky, které Viktoria obdržela od soupeřů před jednotlivými duely.
Chybět nebudou ani originální dresy hráčů Viktorie, ve kterých nastoupili v klíčových duelech evropské cesty na půdě Minsku, v Edenu proti AC Milán nebo v odvetě jarní bitvy v Gelsenkirchenu. K vidění bude také společenský oděv, ve kterém parta kolem Pavla Horvátha vyrážela na letiště, tréninková i vycházková souprava a v neposlední řadě také brankářské rukavice Marka Čecha i Romana Pavlíka nebo kopačky Pavla Horvátha, Marka Bakoše, Vládi Daridy a Františka Rajtorala.
Viktoria nabídne k připomenutí také bulletiny ze všech domácích zápasů, vstupenky a zajímavosti ze zákulisí jako jsou akreditační karty, zápisy o utkáních, jídelníčky oficiálních obědů nebo manuál zápasu Ligy mistrů.  Jako připomenutí úspěchů posledních měsíců nebudou chybět poháry pro vítěze domácího poháru, Gambrinus ligy i českého Superpoháru. Třešničkou na dortu pak bude podepsaný dres čerstvého vítěze Ligy mistrů a plzeňského odchovance, Petra Čecha.
Fanoušci se budou moci vyfotit také u speciální fotostěny s týmovým snímkem před utkáním Ligy mistrů a na místě bude také obrazovka připomínající formou videí nejvýraznější okamžiky posledních dvou sezon.
Jako bonus pak budou moct návštěvníci výstavy soutěžit o permanentky na novou sezonu, produkty z viktoriánského fanshopu nebo podepsaný dres Viktorie Plzeň.
V úterý 5. června od 17:30 pak na místo výstavy v Obchodním centru Plzeň na Rokycanské zavítá také pětice fotbalistů Viktorie, aby se přítomným fanouškům podepsali nebo zapózovali pro společnou fotografii.

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·