Setkání mistrů v Parku za Plazou

25.06.2013 00:00

Fenomenální úspěch plzeňského sportu v právě v uplynulé sezoně si zaslouží důstojnou oslavu. Městský obvod Plzeň 1 nachystal ve spolupráci s rádiem Kiss Proton a fotbalovými i hokejovými mistry velkolepou akci pro všechny fanoušky plzeňského sportu. Setkání mistrů proběhne už ve středu 26. června v parku za Plazou. Start je v 16 hodin a západočeští diváci se mají na co těšit. Vstupné na akci bude dobrovolné, výtěžek bude putovat na konto plzeňské ZOO. Oběma týmům přijde pogratulovat také primátor Plzně Martin Baxa. Partnerem akce je také Plzeňská teplárenská a.s.

http://img11.rajce.idnes.cz/d1103/8/8310/8310768_55d505aeffe819ad4c857387979fe972/images/grafika.jpg

Moderátor Petr Vejvoda rozjede svoji show již od 16 hodin. V tento čas se naplno otevřou také početné stánky s občerstvením, stánky fanshopů obou nejpopulárnějších plzeňských týmů, pro děti pak bude nachystáno množství oblíbených atrakcí včetně prolézaček, bazénu s pěnou nebo fotbalové i hokejové branky, jejichž prostřednictvím si budou moct návštěvníci akce vyzkoušet své sportovní dovednosti. Přímo v areálu bude umístěn také koutek plzeňské zoologické zahrady s vybranými zvířaty. Zmíněné fanshopy Viktorie i indiánů si společně nachystaly speciální kolekci triček i šál, jejichž prodejní premiéra se odbude právě při slavnostním středečním odpoledni. Po celou dobu trvání akce (s výjimkou příchodu hráčů na pódiu) budou ve speciálním prostoru k dispozici také oba mistrovské poháry, se kterými se všichni diváci budou moct vyfotit.

 

V 17 hodin odstartuje první živé hudební představení, které obstará Marek Ztracený se svoji kapelou. Oblíbený zpěvák bude plzeňské fanoušky bavit zhruba 70 minut, během kterých se vše nachystá na slavnostní přivítání hlavních aktérů – největších osobností fotbalových i hokejových mistrů České republiky. Ti dorazí k Petru Vejvodovi na pódiu v půl sedmé, aby poprvé v historii představili svým fanouškům oba mistrovské poháry najednou. Nebude chybět ani sportovní měření sil, při kterých fotbalisté i hokejisté vyzkouší svoji přesnost pomocí výše zmíněných fotbalových a hokejových branek. Dva hráči z každého týmu se také na čtvrthodiny postaví za přichystané pípy, aby fanouškům vlastnoručně načepovali pivo z deseti sudů piva Gambrinus (partnera českého fotbalu) a Radegast ((partnera českého hokeje), které věnoval akci plzeňský pivovar.

 

Po oficiálním úvodu na pódiu zasedne osm osobností z každého týmu k přichystaným stolům, aby se fanouškům podepsali na speciální plakáty. Ty budou pro fanoušky k dostání na místě zdarma. Z důvodu očekávaného velkého zájmu fanoušků a snaze vyhovět maximu z nich budou plzeňští sportovní hrdinové podepisovat jen a pouze speciální plakáty, veškeré dresy, šály nebo památníčky si fanoušci musí schovat na jinou podpisovou příležitost.

 

Krátce po startu autogramiády zahájí svoji produkci také druhý hudební host plzeňského setkání mistrů – kapela UDG. Konec jejich koncertu je naplánován na 20:30, ve stejné době se ukončí také podpisová akce sportovců. „Předpokládáme, že fanoušci by se s hráči veselili rádi až do pozdních nočních hodin, nicméně oba týmy jsou v plné přípravě a na základě rozhodnutí trenérů musí do devíti hodin večer zamířit k domovům. Vzhledem k vysokým sportovním cílům Viktorie i indiánů předpokládáme, že fanoušci tuto jejich dřívější večerku pochopí,“ usmívá se při představování sportovních pravidel tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

 

Také po odchodu obou týmů si fanoušci budou moct užívat občerstvení i muziky z produkce Rádia Kiss Proton, stánky i pódium se s definitivou uzavřou úderem 21:30.

Pro oba týmy byli fanoušci v právě skončené sezoně neskutečnou vzpruhou, Plzeň žije sportem. Tato akce bude určitou formou našeho poděkování skvělým divákům fotbalu i hokeje,“ řekl s výhledem na středu kapitán Viktorie Pavel Horváth, kterého doplnil také šéf indiánů Martin Straka. „Bez skvělých fanoušků by ani jeden tým na titul nedosáhl. Plzeňskou double je splněným neskutečného snu, na který jsme všichni nesmírně hrdí. Ve středu si budeme chtít fantastickou atmosféru právě skončené sezony ještě jednou připomenout.“

 

PROGRAM SETKÁNÍ:

16:00 Otevření stánků a začátek moderované části akce
17:00 Koncert Marka Ztraceného
18:30 příchod fotbalových a hokejových šampionů na pódium + představení pohárů
19:00 zahájení autogramiády
19:15 zahájení koncertu UDG
20:30 konec koncertu UDG + oficiální konec autogramiády
21:30 ukončení akce

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·