Sbírky stále pokračují, pomozte i Vy

06.01.2016 12:11

 

Statutární město Karlovy Vary ve spolupráci s Městskou knihovnou Karlovy Vary vyhlásilo v prosinci 2015 veřejnou sbírku. Charitativní projekt stále pokračuje, dary ve prospěch partnerů sbírky je možné přinášet do poboček městské knihovny až do 15. ledna.

 

Partnery projektu jsou SOS Sluníčko – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, Český červený kříž a karlovarský útulek pro psy.

Pro zařízení SOS Sluníčko je stále možno přinášet dětské zimní oblečení (bundy, oteplováky, kombinézy, čepice, rukavice), dětskou obuv a přezůvky, pláštěnky, tepláky, pyžámka, punčocháče. Vše pro děti od 0 do 18 let.

Pro Český červený kříž mohou dárci přinášet povlečení (i samostatně), jakékoliv dámské, pánské a dětské oblečení a boty, kojenecké láhve a pleny.

Pro psí útulek jsou vhodná nepoškozená balení granulí a konzerv pro psy a také neplněné deky.

 

Čisté (vyprané) nebo i nové oblečení a krmivo je možno nosit na všechny pobočky Městské knihovny Karlovy Vary (adresy jsou k dispozici nawww.mestskaknihovnakv.czdo 15. ledna 2016. Dary pro psí útulek je možno přinášet i přímo do tohoto zařízení v Chodovské ulici.

 

 

 


 

 

Zdroj: TZ Magistrátu města Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·