S lístkem ze Šachtaru na Znojmo ZDARMA

21.02.2014 00:00

Start jarní části sezóny je za námi, před vynikající atmosférou zaplněné Doosan Areny remizovali viktoriáni s ukrajinským šampionem Šachtarem Doněck, a vstoupili tak do druhé poloviny soutěžního ročníku. Po zápase prvního vyřazovacího kola Evropské ligy zavítá do Doosan Areny také nejvyšší domácí soutěž. Po utkání na hřišti ostravského Baníku a odvetě Evropské ligy na půdě ukrajinského mistra se plzeňští fotbalisté představí v rámci 18. kola Gambrinus ligy opět v domácí Doosan Areně. 

 

Na utkání se Znojmem nachystal plzeňský klub překvapení, které avizoval již před duelem s Doněckem. „Při zápase se Šachtarem byla kompletně vyčerpána kapacita domácích sektorů Doosan Areny, všem návštěvníkům utkání Evropské ligy bychom rádi poděkovali a nabídli určitou formu odměny při domácím duelu s 1. SC Znojmo. Na duel s jihomoravským týmem tak budou moct dorazit fanoušci plzeňského fotbalu zdarma,“ říká tiskový mluvčí Viktorie Plzeň Pavel Pillár. „Na utkání se Znojmem budou moct fanoušci u všech vchodů zaplatit dobrovolné vstupné, vybrané prostředky využije Viktoria na pomoc těm, kteří  to nejvíce potřebují,“ dodává Pillár. „Vstupujeme tak do další fáze zavedeného projektu ´Viktoriánské srdce – pomáháme fotbalem´, v rámci kterého jsme v loňské sezoně rozdělili nejrůznějším organizacím přes půl milionu korun.“

 

Vstupenky na utkání se Znojmem si fanoušci budou moci zajistit od úterního rána. Každý, kdo dorazí na pokladny u severní tribuny se vstupenkou ze Šachtaru, dostane naproti ní lístek na nedělní duel se Znojmem ZDARMA. „Chápeme, že pro mnoho fanoušků je vstupenka cennou památku na výjimečný fotbalový večer, proto je nebudeme divákům odebírat. Vstupenka z utkání Evropské ligy tak bude pouze označena drobnou značkou, aby nedošlo k jejímu několikerému použití,“ vysvětlil Pillár, který dále dodal. „Držitelé permanentek budou mít samozřejmě vstup na duel zajištěn přes svoji permanentku a nemusí si tak vstupenky zajišťovat. Naopak svoji vstupenku ze čtvrtečního duelu mohou využít pro obstarání lístku na Znojmo pro své kamarády a blízké.“ Jeden fanoušek může dorazit na pokladny i s větším množstvím vstupenek ze Šachtaru, po jejich označení mu bude vydán odpovídající počet vstupenek na utkání se Znojmem.

 

Vedle toho se spustí také standardní prodej pro ty z fanoušků, kteří nenavštívili soutěžní premiéru roku 2014 proti ukrajinským šampionům. „Standardní prodej bude probíhat ve fanshopu a na všech prodejních místech systému Plzeňské vstupenky, k dispozici bude také online nákup. Ceny jsou standardní ve výši 150 a 120 Kč se slevou 50% pro děti do patnácti let,“ připomněl Pillár s tím, že také peníze ze standardního prodeje zahrne klub do konečné částky určené na pomoc vybraným organizacím.

 

Vzhledem k počtu permanentkářů (bezmála pět tisíc), spuštění klasického prodeje a více než jedenácti tisícům vstupenek vydaných na duel se Šachtarem vyplývá, že se nemusí dostat na každého. Vstupenky se budou vydávat do vyčerpání kapacity Doosan Areny. Zcela klidní samozřejmě mohou být permanentkáři, kteří mají vstup na svoji kartu a mají zajištěna svá standardní místa. Fanoušci měnící vstupenky ze Šachtaru si budou moct u pokladen vybírat z volných kapacit. „Naším cílem je pozvat všechny příznivce červeno-modrých do Štruncových sadů s tím, že u početných pokladniček u vstupů i v areálu budou moct formou dobrovolného vstupného přispět dobré věci. Tři organizace, jimž bude naše pomoc určena, představíme blíže na startu následujícího týdne,“ doplnil Pillár.

 

„Pevně věříme, že tento unikátní projekt se potká s velkým úspěchem a zaplněná Doosan Arena si užije další skvělý fotbalový večer. Hlavním cílem pak bude pomoc nejpotřebnějším. Do akce se zapojí také partneři klubu a hráči a my doufáme, že i s jejich pomocí se bude jednat o rekordní zápis v rámci charitativních akcí klubu,“ zakončil Pillár.

 

Zápas s týmem z jihu Moravy začíná v neděli 2. března od 19:00 hodin.

 

Výměna ZDARMA za vstupenky ze Šachtaru

Út                           9 – 17 (pokladny)
St                           9 – 17 (pokladny)
Čt                           9 – 17 (pokladny)
Pá                          9 – 17 (pokladny)
So                          10 – 15 (pokladny)
Ne                         13 – 19 (fanshop)

Volný prodej

Út                           9 – 17 (fanshop + online + Plzeňská vstupenka)
St                           9 – 17 (fanshop + online + Plzeňská vstupenka)
Čt                           9 – 17 (fanshop + online + Plzeňská vstupenka)
Pá                          9 – 17 (fanshop + online + Plzeňská vstupenka)
Ne                         13 – 19 (fanshop + pokladny)

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·