Roman Hubník zůstává hráčem Viktorie Plzeň

23.06.2014 16:32

Do konce června 2015 prodloužil s Viktorií Plzeň smlouvu obránce Roman Hubník. Třicetiletý hráč se zkušenostmi z Bundesligy i reprezentačního celku České republiky tak s definitivní platností stráví následující ročník na západě Čech.

 

Roman Hubník přišel do Štruncových sadů v září 2013 a s Viktorií Plzeň absolvoval kompletní ligový ročník včetně bojů v Lize mistrů a Evropské lize. „Jsem rád, že můžu dál pokračovat ve Viktorii Plzeň a bojovat o co nejlepší výsledky v domácí soutěži i evropských pohárech. Nadále chci vítězit a Viktoria k tomu má ty nejlepší předpoklady,“ řekl k podpisu nové smlouvy Hubník. Pro pokračování spolupráce se zkušeným obráncem hovoří i jeho variabilita. „Roman potvrdil své sportovní i charakterové předpoklady a od prvního dne působení v klubu vždy spolehlivě plnil své úkoly. Ze společného jednání mám pocit, že chce nadále pokračovat v započaté práci a i další sezónu své kariéry spojit s klubem FC Viktoria Plzeň,“ prohlásil generální manažer klubu Adolf Šádek.

Rodák z Halenkova nastoupil v plzeňském týmu k celkem 13 zápasům Gambrinus ligy, další starty přidal evropských pohárech. Nastupoval převážně ve středu obrany, ale může alternovat také na levé straně obranné čtveřice.

 
Zdeněk Rataj
Projektový manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·