Říjnový primátorský den se koná 29. 10. 2012

29.10.2012 00:00

Říjnový primátorský den s primátorem Petrem Kulhánkem se koná v pondělí 29. října 2012. V tento den mohou lidé bez jakékoliv předešlé domluvy osobně navštívit primátora v jeho kanceláři a sdělit mu své podněty, přání či stížnosti. Od 15.00 do 17.00 hodin budou otevřeny dveře primátorské pracovny v 5. patře Magistrátu města Karlovy Vary, Moskevská 21 všem příchozím v pořadí, v jakém dorazí, bez potřeby jakéhokoliv domlouvání termínu apod.

Součástí říjnového primátorského dne bude opět bezplatné dobrovolné právní poradenství PRO BONO. Tato forma poskytování právních služeb zvyšuje dostupnost právního poradenství pro jednotlivce, jejich skupiny a zájmy, pro něž je z finančních důvodů problematické právní pomoc získat. Poradenství je poskytováno v oblastech práva občanského, obchodního, pracovního, trestního a správního, a to komukoliv s jakýmkoliv problémem.

Důležité je, aby si zájemci o právní poradenství přinesli veškeré podklady a dokumenty, týkající se případu nebo situace, ve kterých chtějí pomoci. V některých případech totiž potřebují občané pomoci s nelehkými problémy, ale bez potřebných dokumentů není možné jim poskytnout bližší, konkrétnější informace k danému problému.

Bezplatnou právní službu budou moci lidé využít během primátorského dne, a to za stejných podmínek, tedy bez jakékoliv předchozí domluvy. Poradnu naleznou zájemci na Magistrátu města Karlovy Vary na Moskevské ulici v salónku primátora v 5. patře.

V primátorský den lidé na sekretariátu primátora oznámí, zda jdou za primátorem města či využít služeb právního poradenství.

 

ZMORcr_small.gif

 

 

 

Bc. Michaela Mičudová

Tisková mluvčí

Odbor kancelář primátora

Magistrát města Karlovy Vary

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·