Řidiči v Karlovarském kraji ušetří na povinném ručení

23.09.2014 18:34

 

 Nízká čísla nehodovosti v Karlovarském kraji mohou znamenat pro místní řidiče úsporu na povinném ručení. Slavia pojišťovna začala ve svých výpočtech zohledňovat míru nehodovosti v jednotlivých regionech a přepracovala sazebník pro výpočet pojistného u povinného ručení. Z policejních statistik plyne, že Karlovarsko je kraj s nejmenším počtem nehod a také kraj s nejmenším počtem závažných zranění plynoucích z těchto dopravních nehod. V roce 2013 zde bylo šetřeno 1626 nehod, při nichž bylo těžce zraněno 72 osob.

 

„Rozhodli jsme se přistoupit k tomuto kroku, protože je spravedlivý vůči ukázněným, beznehodovým řidičům. Ti pak zaplatí na pojistném méně,“ říká Ladislav Bělina ze Slavia pojišťovny, vedoucí divize autopojištění.

Auto po střetu se zvěří

 

Slavia pojišťovna se snaží co nejvíce zvýhodňovat zodpovědné řidiče. Nový přepracovaný sazebník je teď spravedlivý a oproti minulosti více zohledňuje rizikovost motoristů s ohledem na jejich věk, bydliště v Karlovarském kraji nebo vyježděné měsíce evidované Českou kanceláří pojistitelů. „Dáváme řidičům možnost neplatit za povinné ručení více než je nutné a nabídnout jim mnoho užitečných benefitů. K těmto výhodám patří například pojištění odpovědnosti z běžného života, cestovní pojištění na rok zdarma, nebo pojištění pokut. Samozřejmostí je i nadstandardní asistence,“ uzavírá vedoucí divize autopojištění Ladislav Bělina. 

Zdroj: ASPEN.PR

LPP

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Techničtí studenti a SOČ
Truhlařina je voňavá práce
Učíme žáky to, co zaměstnavatelé vyžadují
Druhý největší zpracovatel kuřecího masa
Sázka na krásu a dokonalost

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·