Reakce Viktorie Plzeň na rozhodnutí Disciplinární komise FAČR

17.11.2014 19:03

FC Viktoria Plzeň vzala na vědomí včerejší rozhodnutí Disciplinární komise FAČR o pokutě ve výši 50 tisíc korun a uzavření sektorů P1 – P3 na 2 soutěžní utkání nepodmíněně, vydané v návaznosti na dění v ochozech Doosan Areny během ligového utkání FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha.

„S ohledem na události, ke kterým došlo v sektoru domácích fanoušků, byli představitelé klubu na možnost potrestání ze strany Disciplinární komise připraveni. S ohledem na výši a druhy trestů bylo podáno odvolání, neboť vnímáme verdikt jako nepřiměřený a neodpovídající dosavadní rozhodovací praxi DK,“ říká generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

 „Termín jednání Odvolací komise prozatím nebyl stanoven. Viktoria v tuto chvíli čeká na určení daného data, potažmo pak na závěry Odvolací komise FAČR.  Ihned poté zveřejní všechny potřebné informace pro fanoušky v sektorech P1 – P3  Doosan Areny,“ uvedl tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár. „S jistotou nicméně můžeme fanouškům slíbit, že všem držitelům permanentních vstupenek bude umožněn vstup na utkání.“

Nesouhlas Viktorie Plzeň s konečným verdiktem Disciplinární komise FAČR nic nemění na faktu, že dané události v sektoru domácích fans jsou v naprostém rozporu s filosofií klubu. „Proti jednotlivcům, kteří svojí hloupostí Viktorii škodí, budeme zasahovat nekompromisně jak z hlediska omezení přístupu na stadion, tak při vymáhání vzniklé škody, která může dosahovat částky v řádu stovek tisíc korun. Stejně tvrdě však budeme hájit zájmy drtivé většiny skvělých fanoušků Viktorie Plzeň, kteří byli stávajícím trestem Disciplinární komise FAČR potrestáni nejvíce,“ uzavírá Adolf Šádek.

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·