Rajtoral s Řezníkem prodloužili smlouvy

13.09.2013 00:00

Viktoria Plzeň si pojistila služby dvou důležitých hráčů. Smlouvou do června roku 2015 byla prodloužena spolupráce s Františkem Rajtoralem, kontrakt Radima Řezníka má nyní platnost až do konce června 2016.

 

„Oba hráči působí ve Viktorii již delší dobu a my jsme velmi spokojeni s tím, že spojili svoji budoucnost s fotbalovou Plzní také pro následující období. V obou případech se jedná o univerzální fotbalisty, kteří mohou alternovat na několika místech sestavy, dlouhodobá výkonnost je navíc řadí do širšího kádru reprezentace. Věřím, že i s jejich pomocí bude Viktoria pokračovat v nastolené cestě sportovních úspěchů a pravidelně zaplněných tribun Doosan Areny,“ říká k prodloužení kontraktů generální manažer klubu Adolf Šádek.

 

„Ve Viktorii jsem prožil nejkrásnější období dosavadní kariéry, o prodloužení smlouvy jsem nemusel dlouze přemýšlet,“ řekl po podepsání nového kontraktu František Rajtoral, kterého doplnil také Radim Řezník. „Klub šlape ve všech směrech, účast v Lize mistrů i divácké návštěvy na utkáních Gambrinus ligy byly těmi nejpádnějšími důvody pro setrvání v Plzni.“

 

„Prodloužení kontraktů obou hráčů ve Viktorii je výsledkem oboustranných debat s klubovým vedením a jsme samozřejmě rádi, že došlo k dohodě. Je pozitivní, že v tak úspěšném klubu si služeb našich klientů považují a počítají s nimi i do budoucna,“ řekl hráčský agent Viktor Kolář, jehož společnost SPORT INVEST Group oba fotbalisty zastupuje.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·