Putovní pohár si odnesli žáci z Poštovní a Dvorů

15.10.2014 13:40

                        

První říjnový čtvrtek patřil jako již každoročně soutěži o Putovní pohár Městské policie Karlovy Vary. Těšil se hojné účasti, a to jedenácti družstev pátých tříd a deseti družstev devátých tříd karlovarských základních škol.

Po razantním zásahu do pravidel soutěže vystartovala všechna čtyřčlenná družstva deváťáků a vzápětí družstva páťáků na trasu vytyčenou fáborky v Tuhnickém lese. Na jednotlivých stanovištích, která na děti čekala během náročného běhu, odpovídala družstva na otázky z dopravní výchovy, škodlivosti závislosti na omamných látkách a základů právního vědomí. Za úplnost a správnost odpovědí získávala družstva body, které byly rozhodující pro umístění v soutěži. Čas doběhnutí do cíle byl rozhodující v případě, kdy se shodoval počet získaných bodů více družstev. Mezitím, co probíhalo vyhodnocení odpovědí, mohly se děti zabavit hrou fotbalu, slalomem s opileckými brýlemi, foukáním z narkotizační foukačky a ukázkou výcviku služebního psa.

Na prvních třech místech v mladší kategorii se umístili žáci ze Základní školy Poštovní, Svahové a Základní školy Vančurova. Medailové pozice kategorie devátých tříd obsadili žáci Základní školy Dvory, Dukelských Hrdinů a Základní školy J. A. Komenského.

Všichni zúčastnění obdrželi upomínkové předměty, vítězná družstva byla obdarována hodnotnými dary, medailemi a diplomy. Družstva mladší i starší kategorie, která se umístila na zlaté příčce, si ponechávají Putovní pohár Městské policie Karlovy Vary, ten se do soutěže vrátí při konání dalšího, již XIV. ročníku.   

            

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP                                                


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·