První gól pro mne hodně znamená, tvrdí Lukáš Hejda

21.04.2013 13:30

Debut v zahajovací sestavě Viktorie v ligovém střetnutí a hned vítězná branka. To není na stopera, pokud k tomu ještě připočteme bezchybnou práci v defenzívě, vůbec špatná premiéra. „První gól pro mě znamená hodně. Určitě nám v utkání velmi pomohl. Nezačali jsme totiž moc dobře, Příbram hrála aktivně a spoléhala se na rychlé brejky,“ říká Lukáš Hejda.

Shodou okolností právě v dresu Příbrami v loňském ročníku ještě tento talentovaný stoper nastupoval. „Asi to nikdo takto neplánoval. Byl jsem v pozici, že musím čekat na šanci. Ta přišla právě proti Příbrami. Jsem za to rád. A že jsem vstřelil branku? To už je něco navíc,“ usmívá se. „Neřekl bych, že je na tom něco pikantního. Kdybych ho dal komukoliv jinému, beru to stejně,“ dodává.

Jak vůbec viděl samotný hlavní aktér veledůležitého momentu utkání ze 41. minuty svůj zásah? „S Vencou Procházkou jsme se domlouvali, jak si to rozdělíme. Kdo půjde na zadní a kdo na přední tyč. Kluci to vůbec nečekali, vyplaval jsem na zadní tyči zcela volný. Už mi pouze zbývalo to doklepnout,“ popisuje branku, která znamenala tři body.

Viktorka se nyní pere o čelo ligové tabulky se Spartou, odkud právě Hejda do Štruncových sadů zamířil. V této nadmíru vyrovnané bitvě se bude počítat každá branka. „Osobně to v hlavě nemám. Bude se to počítat až na konci. Nyní jsou pro nás důležité tři body a nula vzadu,“ říká stručně.

 

 

Zdroj: www.fcviktoria.cz

 

(MR)

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·