Prohlídky Doosan Areny odstartují již příští víkend

01.02.2014 00:00

První tým Viktorie Plzeň sice v příštím týdnu odlétá k soustředění na slunný Kypr, fanoušci západočeského celku ale mohou v domácích podmínkách přesto nasát fotbalovou atmosféru. Při dnech otevřených dveří budou mít možnost nahlédnout za oponu fotbalového klubu a projít si zázemí, které je jinak vyhrazeno pouze hráčům a realizačnímu týmu Viktorie. Prohlídky budou probíhat od 7. do 9. února.

 

Od úterý 4. ledna si všichni zájemci o komentovanou prohlídku stadionu mohou zakoupit vstupenku přímo ve fanshopu ve Štruncových sadech. „Vzhledem ke snaze o maximální organizaci akce jsme se rozhodli přistoupit k prodeji vstupenek. Návštěvníci si tak mohou vybrat konkrétní čas, kdy si přejí Doosan Arenu navštívit,“ přiblížil tiskový mluvčí Pavel Pillár systém, který všem zájemcům o prohlídku stadionu nabídne výhodu jasně daného časového scénáře i komfort menších skupinek procházejících fanoušků. „Cena jedné vstupenky je 30 Kč, veškerý výtěžek bude věnován Dětskému oddělení chirurgické kliniky Fakultní nemocnice Plzeň,“ dodal Pillár.

 

V prvních dvou dnech prodeje, tzn. v úterý a ve středu, mají možnost nákupu vstupenek pouze držitelé permanentních vstupenek, oproti předložené permanentce bude možné zakoupit ve Viktoria shopu dvě vstupenky. V případě nerozebrání kapacity se od čtvrtka rozjede volný prodej pro fanoušky nevlastnící permanentní vstupenku, také v ten moment by platilo omezení dvou vstupenek na jednoho fanouška. „Předpokládáme, že veškerou možnou kapacitu vyčerpají již držitelé permanentek. Celkem se vzhledem k počtu prohlídek a omezení skupin na max. 35 fanoušků prostřídá během prodlouženého víkendu ve Štruncových sadech zhruba 1500 příznivců Viktorie. V případě velkého zájmu jsme připraveni nabídnout v blízké budoucnosti také další termíny,“ upřesnil Pillár.

 

První prohlídka je naplánována na pátečních 13:00 hodin a v třicetiminutových intervalech budou další prohlídky probíhat až do 18:00. V sobotu a neděli můžou plzeňští fanoušci k nahlédnutí do zákulisí svého oblíbeného klubu využít dobu od 10:00 do 18:00 hodin. První prohlídka tak o víkendu začne v deset hodin, po třiceti minutách budou plynule navazovat další. Poslední prohlídka započne ve zmíněných 18 hodin. „Během předprodeje si fanoušek bude moct volně zvolit ze všech aktuálně volných dnů a časů. Maximální počet v jedné skupince je 35 příznivců, samozřejmostí je možnost pořizovat fotografie či videonahrávky,“ řekl dále Pillár.

 

Každá prohlídka bude mít svůj začátek před recepcí Doosan Areny a společně s průvodcem se fanoušci podívají do všech divácky atraktivních součástí stadionu v čele s šatnou domácích i hostů, rehabilitačními prostory, tiskovou místností, VIP místnostmi s možností fotografií se získanými poháry a samozřejmě nemůže chybět ani hráčský tunel či návštěva hřiště. Celou prohlídku bude možné zakončit také ve fanshopu, který bude z důvodu konání akce otevřen po celý víkend v časech 10 – 19 hodin. „Během pátečního dopoledne již navíc celý maraton prohlídek odstartuje návštěvami partnerských základních a středních škol,“ doplnil Pillár.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·