Prodej vstupenek na zápas se Shakhtarem byl zahájen

23.01.2014 00:00
Ve čtvrtek 23. ledna 2014 odstartoval prodej vstupenek na zápas jarní fáze Evropské ligy mezi FC Viktorií Plzeň a Shakhtarem Sonetek, který se odehraje 20. února 2014 od 21:05 v plzeňské Doosan Areně. 
 
Samotný prodej byl zahájen okolo deváté hodiny, u pokladen nebyly k vidění výraznější fronty. „Vzhledem k tomu, že prodej je do soboty vyhrazen pouze pro permanentkáře a o své místo v těchto dnech nemohou přijít, jedná se o ideální stav. Fanoušci měli k dispozici také toalety a stánek s občerstvením, všichni byli odbaveni maximálně do čtvrthodiny,“ říká tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár a pokračuje: „Jsme rádi, že se prodej podařilo zahájit bez jakýchkoliv technických problémů a fanoušci nemusejí dlouho čekat. Očekáváme, že během čtvrtka bude prodáno zhruba 2000 vstupenek, ostatní permanentkáři využijí pro nákup vstupenek další dny,“ pokračuje Pillár. 
 
Od neděle si budou moci zakoupit vstupenky fanoušci, kteří permanentkami nedisponují. Volný předprodej startuje v 10 hodin, pokladny se uzavřou v 15 hodin. Pokud se vstupenky v neděli nevyprodají, budou k dispozici na pokladnách v pondělí a v úterý, a to vždy od 9 hodin do 18 hodin.
 
Martin Horák
Oficiální fotograf, PR oddělení
(MC)
 

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·