Prodej vstupenek na zápas s Fenerbahce SK

24.02.2013 17:49

Ve středu 27. února v jednu hodinu odpoledne odstartuje v Doosan Areně prodej vstupenek na první osmifinálové utkání Evropské ligy. V rámci druhého vyřazovacího kola se 7. března od 19:00 představí ve Štruncových sadech historicky nejúspěšnější tým turecké Süper Lig, Fenerbahce SK. Vedení západočeského klubu se rozhodlo zachovat cenové relace i základní podmínky distribuce z duelu proti Neapoli.

Jako již tradičně mají předkupní právo zajištěno majitelé všech druhů permanentních vstupenek, kteří budou mít možnost využít akci 1 + 1 vstupenka. „Všichni permanentkáři budou mít čas zajistit si vstupenky až do sobotních 15 hodin. V neděli 3. března, v den utkání s Baníkem Ostrava, bude od deváté hodiny dopoledne spuštěn volný prodej pro zájemce z řad fotbalové veřejnosti,“ přiblížil tiskový mluvčí Pavel Pillár, který zároveň potvrdil, že prodej vstupenek bude jako již tradičně možný jen a pouze na pokladnách přímo v Doosan Areně. I v případě nevyprodání kapacity bude posledním dnem prodeje úterý 5. března.

Na utkání budou k dispozici 3 cenová pásma, pro vlajkonoše domácích i hostujících fanoušků platí nejlevnější varianta. „Finančně zvýhodněni budou držitelé permanentních vstupenek. Případnou druhou vstupenku pro svého kamaráda či známého si již však permanentkář musí zakoupit za plnou cenu. Platba bude opět možná pouze v hotovosti,“ připomněl Pillár. „Na utkání Evropské ligy není v platnosti plošná sleva pro děti do 15 let, cena vstupenky je tak pro dětské návštěvníky stejná jako pro ostatní fanoušky.“

Rozsah cen se pohybuje od 600 korun na tribuny za brankami a do rohů, až po 1200 Kč za vstupenky na střed hlavní a protilehlé tribuny. Sleva pro permanentkáře se pohybuje v rozmezí 150 – 200 Kč, nejlevnější vstupenka do sektoru domácích vlajkonošů tak přijde na 450 Kč.

Stejně jako tomu bylo při duelu s SSC Neapol, majitelé permanentních vstupenek v sektorech C a D horního ochozu hlavní tribuny si musí zvolit jiná místa z volných kapacit, zmíněné prostory musí být dle reglementu Evropské ligy blokovány pro potřeby soupeře a obchodních partnerů UEFA. „Při předprodeji vstupenek na Neapol se podařilo eliminovat drtivé množství problémů, se kterými se fanoušci potýkali během minulých předprodejů. Také tentokráte budeme během víkendu a začátku týdne celý systém testovat tak, abychom vyloučili jakékoliv možné komplikace. Fanouškům chceme nachystat profesionální servis,“ doplnil informace Pillár.

Na základě některých opakovaných dotazů fanoušků po předchozích předprodejích dává klub k dispozici odpovědi na nejčastější otázky:

- Držitel permanentky má nárok na jednu zlevněnou vstupenku. Případný jeden lístek navíc si může pořídit za plnou cenu z volné kapacity stadionu.

- Pokud chce držitel permanentní vstupenky uplatnit možnost nákupu extra vstupenky za plnou cenu, musí tak učinit v momentě nakupování „svého“ lístku se slevou. Tzn. není možné si např. ve středu 27. února nakoupit vstupenku na permanentku se slevou a následně v pátek 1. března se stejnou permanentkou dokoupit extra vstupenku navíc.

- Pokud má držitel permanentní vstupenky zájem (např. aby seděl s kamarádem, pro kterého kupuje vstupenku navíc), může si zvolit namísto své sedačky vytištěné na permanentce jakékoliv jiné místo z volných kapacit stadionu. Také v tomto případě pro něj platí sleva, jeho nevyužité „permanentní“ místo se zároveň okamžitě uvolňuje do nabídky pro ostatní fanoušky.

- Garance místa pro držitele permanentek je do sobotního odpoledne 2. března. Po tomto datu jsou veškeré rezervace držitelů permanentek zrušeny a všechna místa jdou do volného prodeje.

- Také držitelé všech permanentních vstupenek z rodinné tribuny (včetně dětských) mají nárok na své místo a slevu. Plošná sleva pro děti do 15 let v tomto případě není k dispozici.

 

Prodejní časy vstupenek na utkání s SSC Neapol:

Držitelé permanentních vstupenek

St 27. Února                                      13 – 18

Čt 28. února – Pá 1. Března         9 – 17

So 2. Března                                      10 – 15

 

Volný prodej

Ne 3. Března                                     9 – 14

Po 4. března - Út. 5. března        9 – 17

 

Ceny vstupenek

1. kategorie sektory:   C, D, E, F, 7, 8, 9, 10

2. kategorie sektory:   A, B, G, H, I, J, M, N, 6, 11

3. kategorie sektory:   1, 2, 3, 4, 5, 12, 13, 14, 15

 

Volný prodej

1 200 Kč               900 Kč                   600 Kč

 

Permanentkář

1 000 Kč               750 Kč                   450 Kč

 

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·