Prodej vstupenek na Spartu startuje ve čtvrtek

19.03.2013 21:03

Po vítězném domácím utkání s Duklou Praha se tým Viktorie vydá na hřiště dalšího klubu z hlavního města. Ostře sledovaný zápas 21. kola Gambrinus ligy mezi dvěma největšími favority na zisk mistrovského titulu se odehraje v sobotu 30. března v 20:15 na stadionu Sparty Praha na Letné. Vstupenky do sektoru Viktorie si všichni fanoušci ze západu Čech mohou zajistit pouze na pokladnách ve Štruncových sadech.

 

Předprodej lístků na zápas se Spartou startuje pro všechny držitele permanentních vstupenek na pokladnách v areálu Doosan Areny ve čtvrtek 21. března a to od 9 do 17 hodin. Následující den budou mít permanentkáři možnost zakoupit si vstupenky na Letnou ve stejném čase a od sobotních 10:00, v den pohárového zápasu s Hradcem Králové, bude otevřen volný prodej pro zájemce z řad široké fotbalové veřejnosti. Pro potřeby plzeňských fanoušků bylo domácím týmem uvolněno 1000 vstupenek za 130 Kč. Každý fanoušek si na utkání Sparty Praha a Viktorie Plzeň může zakoupit maximálně 5 lístků, platba je jako již tradičně možná pouze v hotovosti.

Klub pro své fanoušky připravil na jeden z vrcholů fotbalového jara také autobusový výjezd. Cena zpáteční jízdenky je 100 Kč, vouchery na jízdu autobusem je možné zakoupit si na pokladnách ve Štruncových sadech. Nákup poukazu na dopravu je možné provést pouze společně se zakoupením vstupenky. Z důvodu organizace samotného výjezdu se možnost zakoupení voucherů uzavře o pondělním odpoledni (17 hodin), prodej vstupenek bude ukončen ve čtvrtek 28. března v 17 hodin (popřípadě v momentě vyprodání přidělené kapacity).

Veškeré podrobnosti o výjezdu, časech odjezdů apod. představí Viktoria svým fanouškům na startu následujícího týdne.

 

Prodejní časy vstupenek na utkání s AC Sparta Praha:

Držitelé permanentních vstupenek

Čt 21. března  9 – 17

Pá 22. března  9 – 17

Volný prodej

So 23. března 10 – 17

Ne 24. března 10 – 15

Po 25. – Čt. 28. Března 9 – 17

 

 

Zdroj: www.fcviktoria.cz

 

(MR)

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·