Prodej vstupenek do Neapole

31.01.2013 17:04

V pondělí 4. února od devíti hodin se začnou na pokladnách ve Štruncových sadech prodávat vstupenky na první vyřazovací kolo jarní části Evropské ligy, ve kterém se Viktoria Plzeň utká s SSC Neapol, aktuálně druhým celkem italské Série A. Viktoria Plzeň obdržela od týmu z apeninského poloostrova tisíc vstupenek, které budou distribuovány pouze na pokladnách ve Štruncových sadech. Fanoušci budou mít možnost platit jak v eurech (14 euro/lístek), tak v korunách (350 Kč/lístek). Platba je již tradičně možná pouze v hotovosti. Pokladny budou otevřeny každý všední den v době 9 – 17 hodin a o víkendu v době 10 – 15 hodin.

 

Jak je již tradicí u výjezdů na podobně významná utkání, všechny vstupenky do sektoru hostujících fans musí být z nařízení UEFA a především pak na základě platných italských zákonů vydávány na jméno, nakupující tak vedle svého občanského průkazu nebo cestovního pasu musí mít k dispozici také okopírované osobní doklady svých přátel, pro které budou vstupenky nakupovat. Jinými slovy lístek bude vydáván pouze na občanský průkaz, cestovní pas nebo jejich scany (tištěné kopie). „V tomto případě jsou přísná bezpečnostní opatření především výsledkem platné italské legislativy, která je v těchto ohledech absolutně nekompromisní. Samotní zástupci soupeře nás informovali o tom, že hostující příznivci budou přecházet přes tři bezpečnostní stanoviště, na každém z nich mohou být vyzváni k předložení dokladu totožnosti a kontrolováni dle dodaných seznamů. Pokud se nebudou data v osobních dokladech shodovat s údaji v seznamech, nebudou fanoušci na stadion vpuštěni,“ připomíná bezpečnostní opatření tiskový mluvčí Viktorie Plzeň Pavel Pillár. „Pokladní v Doosan Areně napíší na každou vstupenkou konkrétní jméno tak, aby při případném přerozdělování vstupenek nedošlo k záměně a následným zbytečným problémům.“

 

Poslední den, kdy si na pokladnách ve Štruncových sadech budou mít fanoušci možnost zajistit vstupenku na toto venkovní utkání, je pondělí 11. února a to od 9 do 17 hodin. Po tomto datu bude prodej vstupenek do Neapole uzavřen.

 

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·