Přistižený nevěrník zaměstnal strážníky

09.07.2015 10:04

Spolupráci s karlovarským Domem dětí týkající se umisťování zraněných či vyčerpaných zvířat si strážníci pochvalují. Vedle sýkorky našel v Minizoo v posledních dnech útočiště i netopýr. Městská policie má díky uzavřené smlouvě schválené minulý týden Radou města Karlovy Vary možnost předat nalezená zvířata do odborné péče přímo ve městě. Lidé se totiž na strážníky s podobnými žádostmi obracejí stále častěji.

 

Další festivalová noční služba příliš vzruchu nepřinesla. Strážníci po půlnoci provedli kontrolu taxikáře, resp. taxikářky, která nebyla schopna předložit doklady k výkonu této činnosti. Jak se následně ukázalo, vozidlo jí půjčil skutečný taxikář, který s ní uzavřel dohodu o provedení práce. Oba hříšníci tak budou mít správnímu orgánu co vysvětlovat.

 

Před pátou hodinou ranní byli strážníci přivoláni na ulici Krále Jiřího, kde si obyvatelka jednoho z domů stěžovala na opilce ležícího u dveří. Jak se později ukázalo, nejednalo se zatoulaného, ale vyčerpaného opilce. Pán totiž v uvedeném domě bydlí, jen mu došly ve finiši síly a není se tedy co divit, když jej ani sousedka nepoznala.

 

Poslední zajímavý případ s příchutí Itálie se odehrál kolem 6. hodiny ranní, kdy byla hlídka MP přivolána oznamovatelem do Tuhnic, kde nějaká žena kopala do zaparkovaného vozidla. Rychlý příjezd hlídky na místo však nepřinesl očekávané zadržení vandala. Žena nachytala svého manžela při nevěře a tak se jala věc řešit po svém. Načapaný milovník pochopitelně žádnou škodu hlásit nechtěl, pravděpodobně ho čeká dlouhý očistec. 

Zdroj: TZ MP Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·