Přihlaste se do soutěže o nejlepší webové stránky

13.01.2017 18:40

 

Karlovarský kraj ve spolupráci se spolkem Český zavináč vyhlašuje krajské kolo 19. ročníku soutěže Zlatý erb. Té se mohou zúčastnit všechna města a obce kraje. Výherci získají ceny a možnost postoupit do celostátního finále. Uzávěrka přihlášek je 3. února.

Karlovarský kraj se do soutěže Zlatý erb zapojí poprvé. Jejím cílem je podpořit modernizaci místních samospráv prostřednictvím rozvoje informačních služeb. Spočívá nejen ve vlastním srovnání webů měst a obcí, ale poskytuje také jejich webmasterům a provozovatelům užitečné informace pro další zlepšování. „Soutěžící, kteří se přihlásí do krajského kola, bude hodnotit odborná porota. Ta se zaměří na internetové stránky a elektronické služby měst a obcí a posuzovat bude především povinně zveřejňované informace, kvalitu úřední desky či přehlednost a výtvarné zpracování webu,“ uvedla hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová.

Místní samosprávy budou v krajském i celostátním kole soutěžit ve třech kategoriích, a to o nejlepší webové stránky města, nejlepší webové stránky obce a Smart City a nejlepší elektronická služba. V průběhu března proběhne slavnostní vyhlášení výsledků krajského kola, a ocenění získají první tři umístění z každé skupiny. Vítězové jednotlivých kategorií v krajích pak postoupí do celorepublikového finále, které se uskuteční 3. dubna v rámci programu konference ISSS v Hradci Králové. Na ní udělí ministryně pro místní rozvoj dále také cenu za nejlepší turistickou prezentaci, kterou kromě měst a obcí mohou obdržet i kraje, regiony a turistické destinace.

Formulář přihlášky a další informace naleznete na internetových stránkách soutěže. Přihlášky zasílejte do pátku 3. února do 14 hodin.

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·