Při autogramiádě bude možné zakoupit originální hrané dresy

06.05.2014 16:26

Ve středu 7. května se v plzeňském Viktoria shopu v areálu Doosan Areny uskuteční podpisová akce spojená s uvedením hraných dresů západočeského celku z letošního ročníku evropských pohárů. Fanouškům budou pro podpis k dispozici Tomáš Wágner s Milanem Petrželou.

 

Fanshop bude v 17:00 uzavřen, aby se jeho dveře mohly o půl hodiny později znovu otevřít. V 17:30 tak začne plánovaná autogramiáda. Příznivci Viktorie budou mít navíc jedinečnou příležitost zakoupit si hraný dres ze zápasů Ligy mistrů včetně trikotů, které viktoriáni nosili v utkáních s Bayernem Mnichov nebo Manchesterem City. Nabídku doplní dresy z vyřazovacích bojů Evropské ligy, kde se zástupci Viktorie utkali se Šachtarem Doněck a Olympique Lyon.

„Bude nabídnuto přes šedesát dresů za jednotnou cenu 999 Kč. K dispozici bude černá, bílá i tradiční pruhovaná varianta. Specialitou bude podpis každého hráče na dresu, se kterým prožil část plzeňské cesty letošní sezónou evropských pohárů,“ popisuje tiskový mluvčí západočeského celku Pavel Pillár.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·