Přestup Stanislava Tecla do Viktorie Plzeň definitivně potvrzen

14.01.2013 17:25

Potvrzeno. Ze Stanislava Tecla je po pondělním podpisu smlouvy s definitivní platností viktorián. S Plzní se dvaadvacetiletý fotbalista dohodl na kontraktu v délce tří a půl let.

„Vše bylo s Jihlavou i hráčem předjednáno, čekalo se především na návrat majitele Viktorie, pana Paclíka, ze zahraničí. Jsme rádi, že jsme vše dotáhli také po formální stránce a především pak máme radost ze Standovy rychlé aklimatizace v Plzni,“ řekl k dotažení přestupu mládežnického reprezentanta generální manažer Viktorie, Adolf Šádek.

Jihlavský odchovanec se ve Štruncových sadech zorientoval bleskově, branku si připsal v obou dosavadních přátelských zápasech. „Je samozřejmě příjemné, že jsem na první branku nemusel čekat příliš dlouho, nicméně důležité zápasy teprve přijdou. Za sebe můžu říct, že jsem v Plzni maximálně spokojený. Potkal jsem se s výbornými fotbalisty, nelhaly ani hlasy o vynikající atmosféře v kabině,“ usmíval si při dosavadním hodnocení plzeňského angažmá střelec deseti podzimních branek. „Nyní nás čekají ještě dva týdny domácí přípravy, osobně se už těším na přírodní trávu na Kypru. Hlavní pozornost nás všech se však samozřejmě upíná na únor. Shodou okolností přesně za měsíc rozehrajeme dvojzápas s Neapolí. Jsem přesvědčen o tom, že budeme dobře nachystaní.“

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·