Prázdninová štafeta 2017 začíná

16.06.2017 08:57

 

 

Velké soutěžní putování po turistických zajímavostech Plzeňského kraje - Prázdninová štafeta vstupuje do 14. ročníku. I letos se soutěží o rodinný zájezd od cestovní kanceláře BUSTOUR FOLTÝNOVÁ.

 

Letošní ročník je opět v elektronické podobě. Vše potřebné najdou soutěžící na webových stránkách http://stafeta.plzensky-kraj.cz. „Stránky se přizpůsobí i při prohlížení na mobilu nebo tabletu. Stačí se registrovat a vybrat si své cíle z bohaté nabídky z celého Plzeňského kraje. Jedinou podmínkou je vyfotit se u vybraného turistického cíle a zaslat fotografii do webové aplikace. Důležité je nasbírat co nejvíce bodů. Účastníci Prázdninové štafety se mohou těšit na hodnotné ceny a mají také šanci získat hlavní cenu - rodinný zájezd,“ říká vedoucí odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu Alena Svobodová.

 

Letošní ročník nabídne zúčastněným větší počet turistických cílů, více soutěžních cen a organizátoři věří, že i více zábavy. „Vyrazit můžete například za barokními památkami Západočeského baroka, kterých je v našem kraji hned několik. Tipy na výlet najdete na webu www.zapadoceskebaroko.cz. Pokud Vás víc láká příroda a turistické zajímavosti, tak se vydejte s dětmi na Šumavu, kde si užijete obojí. Nezapomeňte se na výletě vyfotit a poslat fotku do soutěže Prázdninová štafeta,“ zve na putování Alena Svobodová.

 

Vyhlášení a předání hlavních cen (pro prvních deset výherců) se uskuteční na Mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2017 v hale TJ Lokomotiva Plzeň, který se koná v termínu 21. až 23. září 2017.

 

Kromě rodinného zájezdu se soutěží o vyhlídkový let nad Plzeňskem, poukázky na sportovní zboží v hodnotě 1000 Kč od firmy Liman SPORT.cz a Hepos Plzeň, stavebnice LEGO v hodnotě 800 Kč od OPTIK STUDIA Josef Švarc a spousta volných vstupenek na zajímavá místa z celého Plzeňského kraje.

 

Prázdninovou štafetu pořádá Plzeňský kraj ve spolupráci se Zoologickou a botanickou zahradou města Plzně, spoluorganizátory čtrnáctého ročníku jsou Správa informačních technologií města Plzně a Středisko volného času RADOVÁNEK.

 

 

Celkové pořadí bude určeno podle následujících pravidel:

·         pořadí bude určeno podle počtu získaných bodů

·         v případě shody bodů bude rozhodovat celkový počet navštívených cílů (například dva účastníci mají získáno 20 bodů, jeden navštívil 5 cílů a druhý 7 cílů, v pořadí bude úspěšnější účastník se sedmi cíli)

·         v případě shody bodů i počtu cílů bude rozhodovat čas vložení posledního splněného cíle účastníka

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

 

  • Soutěž je určena pro děti a mládež do 18 let.

·         Soutěž probíhá pouze v době letních prázdnin, tedy od 1. 7. 2017 do 31. 8. 2017.

·         Pro účast v soutěži je nutné se registrovat na webových stránkách http://stafeta.plzensky-kraj.cz

·         Na stránkách si vyberete libovolné turistické cíle z celého Plzeňského kraje, jedinou podmínkou k získání bodů je fotografie účastníka u vybraného cíle. Poté vložíte fotografii a odešlete ji ke schválení.

·         Body jsou na účet účastníka připočteny až po schválení administrátorem.

·         Schválení administrátorem proběhne nejpozději do 72 hodin od vložení fotografie.

·         Nejúspěšnější účastníci mohou získat hodnotné ceny dle seznamu cen uvedeného na webových stránkách soutěže.

·         Průběžné pořadí budou moci účastníci sledovat na webových stránkách soutěže.

·         Vyhlášení výsledků a předání cen proběhne na veletrhu ITEP 2017 (prvních deset výherců).

 

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Plzeňského kraje

LPP

 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·