Pozor na nebezpečný silniční úsek

24.08.2016 21:22

Dvě dopravní nehody na jednom místě.

Silniční úsek silnice č. 13 mezi obcemi Stráž nad Ohří a Boč patří mezi nebezpečné. V tomto místě došlo o tomto víkendu ke dvěma dopravním nehodám.

První dopravní nehoda se stala v sobotu dne 20. srpna 2016 krátce před 9. hodinou ráno. 68 letý řidič zde řídil osobní motorové vozidlo značky Renault, kdy při projíždějící zatáčky zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy, kdy byla vozovka mokrá, a uvedl vozidlo do smyku. Následně přejel vlevo do protisměru mimo silnici, kde narazil do svahu. Odtud se pak odrazil a narazil do stromu. Při tom byla zraněna 61 letá spolujezdkyně, kterou z vozidla vyprostili hasiči. S lehkým zraněním pak byla převezena do nemocnice k lékařskému ošetření. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 60 tisíc korun.

http://www.foto.oko24.info/vydano/2016_1/20160824212410_001_ls.png

 

K druhé dopravní nehodě na téměř stejném místě došlo o den později a to v neděli dne 21. srpna 2016 kolem půl sedmé ráno. V osobním vozidle značky Volkswagen tudy projížděl 21 letý řidič, který stejně jako v prvním případě nepřizpůsobil rychlost jízdy, kdy byla vozovka mokrá, a uvedl vozidlo do smyku. S tím přejel do protisměru, kde se srazil s protijedoucím vozidlem značky Škoda Felicia. Vozidlo značky VW bylo po nárazu odraženo na svodidla, která byla tímto poškozena. Hasiči na místě provedli vyproštění osob z vozidla. Oba řidiči byli s lehkým zraněním převezeni k lékařskému ošetření do nemocnice. Zraněni byli dále tři spolujezdci, z nichž jeden byl převezen do Karlovarské nemocnice, a další dva byli transportováni do nemocnice letecky. Škoda zde byla předběžně odhadnuta na částku přesahující 60 tisíc korun. U obou řidičů byla provedena orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu, která vyšla negativně.

Oba případy jsou nadále v šetření policistů. Jezděte v tomto úseku s velkou opatrností, být někde o pár minut dřív za tak velký risk nestojí.

 

Zdroj: PČR Karlovarského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·