Pokračuje rekonstrukce Domova pro seniory v Lázních Kynžvart

22.03.2016 14:04

 

 

 ​Karlovarský kraj úspěšně pokračuje v postupné rekonstrukci Domova pro seniory v Lázních Kynžvart. Po zateplení fasády a částečné výměně oken prochází modernizací i vnitřní prostory. V rámci 4. etapy se klienti mohou těšit na 12 nových pokojů.

Rekonstrukce Domova pro seniory v Lázních Kynžvart, která byla naplánována na roky 2013 až 2017, je rozvržena do pěti etap.Předpokládané náklady na realizaci všech pěti etapdosahují částky zhruba 9,5 milionu korun a proměnou by mělo projít celkem 44 pokojů.

„Dosud bylo v rámci 1., 2. a 3. etapyzmodernizováno 26 pokojů za 5,17 milionu korun a nyní bude vybrán zhotovitel pro 4. etapu. Během ní bude zrekonstruováno dalších 12 pokojů za 2,82 milionu korun. Do konce roku 2017 pak ještě zbývá opravit 6 pokojů v rámci připravované 5. etapy,“ upřesnil náměstek hejtmana Karlovarského kraje Miloslav Čermák.

Předmětem veřejné zakázky ve 4. etapě je úprava pokojů pro imobilní klienty. Jedná se o přestavbu stávajících sociálních zařízení, která jsou v současnosti pro seniory se sníženou schopností pohybu zcela nevyhovující. V rámci stavebních úprav dojde ke zvětšení prostoru vlastního sociálního zařízení, vybavení novými bezbariérovými sanitárními předměty a rozšíření dveří.

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP

 

 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·