Pojeďte s Českými drahami výhodné na letní festivaly!

27.06.2012 13:11

Návštěvníci vybraných hudebních festivalů letos ušetří s Českými drahami dvakrát. Jako tradičně jim národní dopravce nabídne výhodné jízdné VLAK+, nově však bude možné u pokladen ČD koupit i vstupenky na festivaly, a to navíc se slevou pro držitele In-karet. Vstupenku lze zakoupit u kterékoli pokladny ČD, což představuje přes 700 prodejních míst po celé České republice.
Letos České dráhy spolupracují např. s festivaly Basinfirefest, Rock for People, Sázavafest nebo Brutal Assault. Na všechny tyto akce bude možné cestovat se slevou VLAK+ ve výši 50 % z obyčejného jízdného. Stačí, když cestující u pokladny ČD nebo u průvodčího ve vlaku požádá o jízdenku na festival a obdrží jízdenku z kterékoli stanice v ČR do místa konání festivalu za polovinu obyčejného jízdného. Děti do 15 let mají z této snížené ceny ještě další slevu 50 %. Jízdenky mají prodlouženou platnost tak, aby pokryla celou dobu konání festivalu.
Basinfirefest
Prázdninový seriál festivalů startuje festivalem Basinfirefest, který se koná ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku od 29. června. do 1. července. Slevu na jízdném VLAK+ lze uplatnit do stanic Plzeň hl.n. nebo Nezvěstice. Pro držitele In-karty je připravena při nákupu vstupenky na pokladně ČD akce 1 + 1 zdarma.
Rock for People
Ve dnech 3. – 6. července se koná jedna z hlavních událostí naší festivalové scény – Rock for People v Hradci Králové. Slevu na jízdném VLAK+ lze uplatnit do všech stanic v Hradci Králové. Držitelé In-karty mají při koupi vstupenky u pokladny ČD slevu 10 % (tj. 160 Kč).
Pekelný ostrov
V pátek 13. července začíná dvoudenní festival Pekelný ostrov v Holýšově u Plzně. Držitelé In-karty získají při nákupu vstupenky na místě slevu 100 Kč. Jízdenky se slevou VLAK+ bude možné zakoupit do stanice Holýšov.
Sázavafest
Dalším tradičním a oblíbeným festivalem je Sázavafest v Benešově u Prahy ve dnech 2. – 5. srpna. Slevu VLAK+ obdrží cestující do stanice Benešov u Prahy. Držitelé In-karty získají vstupenku se slevou 100 Kč. V červnu je navíc v prodeji limitovaná edice vstupenek s akcí 1 + 1 zdarma, kterou lze kombinovat se slevou na In-kartu.
Brutal Assault
Od 8. do 11. srpna se koná festival Brutal Assault. Výhodné jízdenky VLAK+ bude možné zakoupit do stanice Jaroměř. Držitelé In-karty si mohou u pokladen ČD zakoupit vstupenku se slevou 10 % (tj. 170,- Kč).
České dráhy mají připravené nabídky pro cesty na další festivaly. Více na www.cd.cz/zazitky.


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·