Pojďme si společně užít nedělní zápas

17.03.2013 10:36

Emoce ještě nevyprchaly a Viktorii Plzeň čeká už dva dny po návratu z Istanbulu další utkání domácí nejvyšší soutěže. V rámci 20. kola Gambrinus ligy se Viktorka střetne s pražskou Duklou. Zatímco ve čtvrtek se viktoriánům kýžený postup zajistit nepodařilo, nyní chtějí bodovat naplno.

Tým z Julisky přijede do Štruncových sadů bojovat o cenné body do ligové tabulky, kde se momentálně nachází na šestém místě a jen jediný bod jej dělí od páté Mladé Boleslavi i sedmého Liberce. V neděli od 18:05 požene viktoriány za vítězstvím opět velmi slušně zaplněná Doosan Aréna, která tak bude chtít poděkovat svým hrdinům za dlouhou a hlavně úspěšnou cestu Evropou, jež skončila až mezi nejlepšími šestnácti týmy Evropské ligy. Již v pátek odpoledne bylo na utkání vydáno bezmála devět tisíc vstupenek.

Viktoria Plzeň přichystala pro příznivce fotbalu i hokeje několik speciálních akcí spjatých s utkáním proti tradičnímu českému klubu. Všichni návštěvníci sobotního hokejového střetnutí Plzně a Litvínova mají možnost získat za svou hokejovou vstupenku třetinovou slevu z ceny vstupenky na zápas s Duklou Praha. Všem fanouškům bude oproti předloženému lístku z hokejové extraligy snížena cena vstupenky do Doosan Areny na nedělní utkání ze standardních 150 a 120 korun na 100 (hlavní a protilehlá) respektive 80 (za brankou a v rozích) Kč.

Již necelý týden po souboji s Duklou se v Doosan Areně bude konat odvetný duel osmifinále Poháru České pošty proti týmu Hradce Králové. Každý fanoušek, který od pondělí 18. března dorazí do fanshopu či na pokladny ve Štruncových sadech, získá oproti své vstupence z ligového zápasu s Duklou volný lístek na sobotní duel s Hradcem Králové. Viktoria nezapomíná ani na své permanentkáře, kteří si ve stejném časovém období (pondělí 18. – sobota 23. března) mohou po předložení platné permanentky odebrat dvě volné vstupenky na Hradec. Samotní permanentkáři mají se svojí plastovou kartou samozřejmě vstup zdarma.

Viktorka navíc odměnila všechny fanoušky, kteří ve čtvrtek z plzeňského Náměstí Republiky na dálku podporovali Plzeň v osmifinálové bitvě proti Fenerbahce, volnou vstupenkou na nedělní ligové klání. Lístky na zápas s Duklou jsou ovšem stále v prodeji, v den zápasu bude od 10 hodin otevřena pokladna v areálu Doosan Areny, kde si všichni fanoušci budou moci zajistit vstupenky na večerní utkání. Pokladna bude otevřena také v sobotu od 10 do 15 hodin.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·