Pohotový zásah strážníků ženu bohužel nezachránil

08.08.2014 20:58

Služba občanům. To je motto karlovarských strážníků městské policie. Bohužel však není v jejich silách pomoci úplně všem.

K takovému případu došlo ve čtvrtek 7. srpna v dopoledních hodinách. Na operační středisko oznámil operátor Policie ČR, že v ulici Závodní se ošetřovatelka nemůže dostat do domu své klientky. V domě měl být podle oznamovatelky agresivní pes.

Na místo byla tedy vyslána hlídka městské policie, které ošetřovatelka dále uvedla, že jde o psa majitelky domu. Ke klientce, která ležela v domě na zemi, ji ale nechtěl pustit. Jelikož strážníci pojali důvodnou obavu o zdraví a život ženy, vstoupili do domu. Jeden ze strážníků odehnal psa, který bránil ležící osobu, a druhý přistoupil k ležící ženě ke zjištění zdravotního stavu a ihned přivolal na místo rychlou záchrannou službu. Jelikož pes nadále bránil ležící ženu, musel být odchycen, přičemž se mu povedlo jednoho ze strážníků kousnout. Po příjezdu RZS na místo konstatovala lékařka smrt osoby. Následně si celou záležitost na místě převzala PČR - služba kriminální policie a vyšetřování. 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Techničtí studenti a SOČ
Truhlařina je voňavá práce
Učíme žáky to, co zaměstnavatelé vyžadují
Druhý největší zpracovatel kuřecího masa
Sázka na krásu a dokonalost

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·