Po první půli jsme mohli vysoko prohrávat, shodují se viktoriáni

26.10.2012 22:03

Klání v Tel Avivu určitě nezačali viktoriáni ideálním způsobem. „Hapoel si v něm vytvořil opravdu hodně šancí. Dostali jsme od něj branku ze standardní situace, i když jsme věděli, že je má velice dobré. Bohudík jsme se z toho dokázali oklepat a výsledek jsme otočili,“ přemýšlí o utkání Daniel Kolář.

Podle plzeňského středopolaře se fotbaloví příznivci ve čtvrtek večer rozhodně nenudili. „Myslím si, že se zápas musel divákům líbit. Dvě tyčky v prvním poločase, další dvě ve druhém. Bylo hodně šancí... Samozřejmě jsme asi takto otevřený fotbal hrát nechtěli, ale dopadlo to se šťastným koncem pro nás. Tyto tři body jsou pro nás strašně důležité,“ tvrdí.

Pro viktoriána se šestadvacítkou na dresu bylo klání s izraelským soupeřem návratem do základní jedenáctky Viktorie po dlouhé absenci. „Vlastně to byl pro mne po dvou měsících první ostrý zápas. Myslím si, že je ale stále na čem pracovat. Nešlo však o to, jak se budu cítit já, ale abychom uspěli jako tým. Za to jsem samozřejmě hrozně rád,“ říká navrátilec do zahajovací sestavy.

„Po úvodu, který jsme nezvládli, se nám podařilo zápas otočit. Po vyloučení jejich hráče jsme utkání už kontrolovali a dokázali ho dotáhnout do vítězného konce,“ hodnotí stručně střetnutí s Hapoelem Pavel Horváth. První polovina zápasu však podle špílmachra Viktorie Západočechům vůbec nevyšla podle představ. „Byli jsme hodně roztažení. Oproti tomu, co jsme si říkali, jsme se vrhli v osmi lidech do útoku. Bylo to sice hezké pro lidi, ale po první půli jsme mohli klidně 3:0 prohrávat. Naštěstí nám hodně pomohl gól, který jsme vstřelili do šatny,“ vrací se k úvodním pětačtyřiceti minutám. Právě „Horvi“ byl tím, kdo se zapsal do střelecké listiny. „Byl to důležitý gól. Dostal nás zpět do hry. Domácí by hráli určitě jinak a čekali by na brejky. V tom jsou opravdu silní,“ dodává.

V poločasové přestávce pak trenér Západočechů svým svěřenců zopakoval pokyny, které jim dal před zápasem. „Stav byl remízový a my jsme sem přijeli bodovat, což se nám dařilo. Měli jsme ale daleko více dbát na to, abychom sbírali odražené balóny a neopouštěli střed hřiště. To jsme v první půli nedělali,“ vysvětluje kapitán Viktorie. Po návratu z kabiny si Plzeňané vzali rady svého kouče k srdci. A výsledek? Další sladké vítězství v Evropské lize.

 

Zdroj: www.fcviktoria.cz

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·