Plzeňský Prazdroj vyhlášen nejlepším zaměstnavatelem v Plzeňském kraji

28.09.2012 16:18

V desátém ročníku soutěže Zaměstnavatel regionu zvítězil Plzeňský Prazdroj.  Umístění na první příčce v rámci Plzeňského kraje zároveň umožňuje účast společnosti v celostátním kole soutěže o nejlepšího zaměstnavatele České republiky, jehož výsledky budou vyhlášeny v říjnu v Praze.

„Ocenění Zaměstnavatel regionu si velmi vážíme. Letos slaví náš pivovar a značka Pilsner Urquell 170 let existence a náš úspěch byl vždy založen na profesionalitě, nadšení a talentu zaměstnanců. Jejich práce si vážíme a poskytujeme jim vynikající zázemí včetně široce koncipovaného systému benefitů a příznivé sociální politiky. Ocenění je také dokladem toho, že Prazdroj je atraktivní místo pro práci,“ říká Milan Koza, manažer zaměstnaneckých vztahů Plzeňského Prazdroje,“ říká Milan Koza, manažer zaměstnaneckých vztahů Plzeňského Prazdroje.

 

 

O soutěži Zaměstnavatel regionu

Organizátorem jubilejního 10. ročníku soutěže je Klub zaměstnavatelů o.p.s., který kromě hlavní kategorie „Zaměstnavatel roku“ hodnocené podle renomované mezinárodní metodiky PwC Saratoga vyhlásí také celkové výsledky všech ostatních kategorií 17. 10. 2012 v pražském hotelu Pyramida na úvod společenského večera navazujícího na letošní HRM konferenci, včetně výroční ceny Sodexo Zaměstnavatel desetiletí.

Kategorie Zaměstnavatel regionu hodnotí také podle metodiky PwC Saratoga. V jednotlivých regionech soutěží všechny přihlášené firmy ve společné kategorii, bez ohledu na velikost.

 

Více informací naleznete na www.zamestnavatelroku.cz

 

Jiří Mareček
tiskový mluvčí společnosti

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·