Plzeňský kraj vybojoval bronz v Jablonecké hale

14.04.2015 14:00

 

Prvním závodem v Jablonci nad Nisou se rozjela sezóna požárního sportu. Po poctivé zimní přípravě se do Jablonce vydalo družstvo sportovců ve složení Jaroslav Hrdlička, Martin Provazník, Jindřich Harasimovič, Vlastimil Žák, Jiří Herian, Martin Roháč, Tomáš Hospr, Jan Hůla a Milan Netrval.
 
Jablonecký závod je pro každého závodníka prvním ostrým testem připravenosti do sezóny. Soutěž se skládá ze štafet a 100 m s překážkami.
 
Ve štafetách se povedlo našim hasičům navázat na tradiční úspěchy a získat bronzovou medaili. 
3. místo: Milan Netrval, Tomáš Hospr, Jindřich Harasimovič a Vlastimil Žák. 
 
 
Dobrých výsledků dosáhli i ve stovkách. Milanu Netrvalovi se povedlo získat druhou bronzovou medaili pro plzeňské barvy, když zaběhl stovku za 16:37. Špatně si nevedli ani devátý Jindřich Harasimovič (16,95), jedenáctý Vlastimil Žák (17,01), sedmnáctý Martin Provazník (17,23), dvacátý první Tomáš Hospr (17,42), dvacátý čtvrtý Jaroslav Hrdlička (17,61), dvacátý pátý Martin Roháč (17,62), dvacátý sedmý Jan Hůla (17,65).
 
 
Veškerá příprava směřuje k mistrovství ČR, které se letos koná v Turnově, a Plzeňský kraj bude obhajovat druhé místo. Další přípravou na tento vrchol sezóny bude Český pohár ve stovkách, který se koná v Praze, Velká cena v požárním útoku a Karlovarská věž.
 
Zdroj: TZ HZS Plzeňského kraje
LPP

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·