Plzeňský kraj se představil v moderním stylu

05.03.2012 14:16

Parkhotel v Plzni ožil v sobotu  reprezentačním plesem Plzeňského kraje, který nejen svým programem opustil v letošním roce tradice a zaměřil se na mladší generaci. Největší úspěch mělo u tanečníků vystoupení Michala Davida a Petry Janů. V malém sále pobavil společnost Miloš Knor z pořadu Na stojáka.

Poprvé ples kraje opustil historické prostory Měšťanské besedy a milovníky tance a zábavy pozval do sálů Parkhotelu.Novými prostory i celkovým programem plesu jsme se snažili vyjít vstříc mladším lidem. Parkhotel nabízí nové moderní prostory, velké pódium, kvalitní ozvučení a technické vybavení,vysvětlil hejtman Milan Chovanec rozhodnutí přemístit tradiční konání plesu.Věřím, že v programu dnešního večera našel každý svůj styl zábavy či oblíbenou hudbu a lidé odcházeli domů s příjemnou náladou,doplnil hejtman Plzeňského kraje.

Sobotním večerem provázel Jan Čenský. Program plesu probíhal souběžně ve všech společenských prostorech Parkhotelu. Již ve vstupní hale přivítala návštěvníky výstavní expozice 16 vítězných fotografií ze soutěže Plzeňského kraje. Na uvítanou byl pro každou ženu a dívku připraven také dárek v podobě kouzelného náramku z květin.

Program byl na letošním plese opravdu bohatý a rozmanitý ve Velkém sále hrál k tanci Dance Band Plzeň, zazpívat přijela Petra Janů a Michal David, a se svým pozdravem potěšili přítomné také plzeňští hokejisté a fotbalisté

V malém sále Conferenza čekal na návštěvníky nejdříve prostor zalitý sluncem latinskoamerických končin, který vytvořila plzeňská skupina Mediterian. Následovala diskotéka Tomáše Nimče a se svými vtipy a scénkami vystoupil Miloš Knor. Po půlnoci zde uzavřela program skupina Turbo.

Kdo byl znaven tancem a zábavou mohl si oddychnout např. v sálu Emporio, kde byla připravena degustace vína, ochutnávky čokolád a jiných delikates. Zejména pro pány byl upraven venkovní vytápěný stan s prezentací kuřáckých potřeb a doutníků. Nechybělo ani půlnoční překvapení tentokrát v podobě přehlídky modelů návrhářky Lenky Poláškové a žáků ISŠ živnostenské v Plzni.

Fialové šaty ze šanzánového taftu, které předvedla Miss Plzeň 2011, se vydražily za 60 tisíc korun. Vydražil je pan Jiří Vlasák z Plzně. Žáci Integrované střední školy živnostenské za získané finance pojedou na výstavu módy Prét a Porter do Paříže.

 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·