Plzeňský kraj podpoří mládežnická družstva HC škoda Plzeň

20.08.2014 13:31

 

Podpisem deklarace o spolupráci pro rok 2014 mezi Plzeňským krajem a občanským spolkem HOCKEY CLUB Plzeň 1929 byla v úterý 19. srpna potvrzena finanční podpora mládežnických hokejových družstev, kterou každoročně poskytuje Plzeňský kraj.

 

Deklaraci o spolupráci mezi Plzeňským krajem a HC Plzeň 1929 podepsal v plzeňské ČEZ Aréně hejtman Plzeňského kraje Václav Šlajs a jeho náměstek pro oblast školství, sportu, cestovního ruchu a projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015 Jiří Struček s generálním manažerem klubu HC Plzeň 1929 Martinem Strakou.

 

„Mám radost z výsledků sportovců v Plzeňském kraji, protože i díky jejich úspěchům je náš kraj hodnocen jako jeden z nejlepších v České republice. Plzeňský kraj vnímá sport jako důležitý společenský fenomén a na rozvoj sportu pravidelně přispívá. Mladé hokejisty podporuje kraj už šestým rokem,“ uvedl hejtman Václav Šlajs a popřál plzeňským hráčům hodně štěstí.

Smlouva deklaruje společný zájem na zkvalitňování výchovy a zlepšování tréninkových podmínek mládežnických družstev HC Plzeň 1929. Za tímto účelem Plzeňský kraj poskytne mládežnickým družstvům finanční dotaci ve výši 2 500 000 korun.

„Chtěl bych poděkovat Plzeňskému kraji za podporu mládežnického hokeje. Za jejich pomoci se nám daří vychovávat skvělé hokejisty pro A-tým, za dobu naší rozšířené spolupráce to je deset hráčů,“ uvedl k prodloužení spolupráce generální manažer Martin Straka.

HC Plzeň 1929 jmenuje Plzeňský kraj generálním partnerem mládežnických družstev HC Plzeň 1929 a současně ho bude uvádět na oficiálních akcích a webových stránkách jako svého generálního partnera.

Zdroj: TZKrajského úřadu Plzeňského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·