PLZEŇSKÝ KRAJ FANDÍ HOKEJI

16.12.2013 00:00

Plzeňský kraj jako generální partner mládežnického hokeje připravil doprovodnou akci k pátečnímu zápasu HC Škoda Plzeň 1929 s HC Oceláři Třinec, která se uskutečnila pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Milana Chovance.

 

Před samotným zápasem byly před ČEZ Arénou v Plzni přicházejícím fanouškům rozdávány perníčky a drobné předměty (fandítka, vlaječky, trubky..). V přestávce po 2. třetině utkání proběhla soutěž v lidském curlingu, kdy vítěz získal od Plzeňského kraje z rukou náměstků hejtmana Václava Šlajse a Jiřího Stručka dres Martina Straky a knížku „Máme zlato“, cenou za druhé místo byl dres Tomáše Vlasáka a třetí v pořadí si odnesl knížku „Máme zlato“.


V závěru této akce vystoupil dětský pěvecký sbor Andílci pro pozvané partnery Plzeňského kraje i pro hráče HC Škoda Plzeň 1929.

 

Plzeňský kraj v prosinci 2012 podepsal s HC Škoda Plzeň 1929 „Deklaraci o spolupráci“ a tím vyjádřil společný zájem na zkvalitňování výchovy a zlepšování tréninkových podmínek mládežnických družstev HC Plzeň 1929. Za tímto účelem Plzeňský kraj poskytnul HC Škoda Plzeň 1929 v letošním roce finanční dotaci ve výši 2.500.000 Kč.

 

Mgr. Jana Filípková
Oddělení mediální komunikace

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·