Plzeňský kraj byl první na 11. Mezikrajských sportovních hrách

16.07.2012 11:01

Jedenáctý ročník Mezikrajských her zaměstnanců krajských úřadů ČR, který se uskutečnil o víkendu v Plzni, byl pro Plzeňský kraj ve znamení dvou šťastných jedniček. Náročná organizace klapla na jedničku, o což se postaral organizační tým v čele s Ludmilou Novotnou.

Úplně poprvé například obdrželo všech 168 sportovců tričko s logem kraje a svým jménem. Velký ohlas mělo také při závěrečném večeru kulturní vystoupení pěveckého dua – bratrů Mrázových ze ZUŠ Přeštice.

Ředitel KÚPK Jiří Leščinský na závěr vyhodnotil celé sportovní klání a mohl předat sportovcům našeho kraje velký pohár a tím i pomyslnou druhou jedničku za celkové vítězství mezi všemi 14 zúčastněnými kraji.


sportovci týmu Plzeňského kraje s ředitelem KÚPK Jiřím Leščinským

Konečně se i náš kraj mohl poprvé po jedenácti letech radovat z vítězství.

Základem k tak mimořádnému úspěchu byl neskutečný výkon v první disciplině. Tou byl bowling a naházené body Zdeňka Webera a Jaroslava Kovandy hovořily za vše. Ani dívčí část družstva nezaostala a 155 bodů Ludmily Novotné postrčilo mužstvo PK po prvním dnu do čela průběžného pořadí.

Ve streetballu jsme stále drželi šance na dobré umístění, protože Václav Baxa, Jaroslav Kovanda a Jitka Třísková se dostali až do finále.

Ani volejbalisté nakonec nepropadli a pár bodů do konečného součtu přidali.

Tenisový mix ve složení Miloslav Michalec, Martina Králová zaslouží absolutorium, protože na své cestě do finále neztratil ani set a zaslouženě po výborném výkonu zvítězil.

Historicky první místo mezi kraji z celé České republiky si sportovci týmu Plzeňského kraje odnesli po zásluze.

 

 

 

 

 

(MR)

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·