Plzeňská Teplárenská bude podporovat mládež Viktorie také v dalším roce

24.02.2014 00:00

Podepsáním smlouvy na kalendářní rok 2014 byla potvrzena pozice Plzeňské teplárenské a.s. coby generálního partnera mládeže FC Viktorie Plzeň. 

 

Dlouhodobý partner plzeňské mládeže je pod úspěchy mladých viktoriánů podepsán od roku 2007. „Podpora sportovních aktivit mládeže v regionu je pro nás velmi důležitou součástí podnikové strategie. Těší nás, že i díky našemu přispění se více než 400 dětem z plzeňského regionu dostává profesionálního fotbalového vedení. Samozřejmě s radostí sledujeme také úspěchy prvního týmu na domácí i evropské scéně, nicméně prioritou byla a zůstává výchova mladých fotbalistů a fotbalistek,“ řekl u příležitosti podpisu nové smlouvy předseda představenstva společnosti Roman Jurečko.

 

„Žádný sportovní klub se neobejde bez silné mládežnické základny a my jsme velmi rádi, že vedle úspěchů prvního týmu se můžeme pochlubit také rozvíjející se péčí o mladé talenty. Společnost Plzeňská teplárenská a.s. se řadí mezi dlouhodobé partnery, jejich podpora pomáhá vychovávat následovníky takových jmen z plzeňské líhně, jako jsou David Limberský, Vladimír Darida nebo David Štípek. Jsem šťasten, že vzájemná spolupráce bude pokračovat také v roce 2014,“ řekl při slavnostním podpisovém aktu majitel Viktorie Tomáš Paclík.

 

Viktoria nabízí sportovní rozvoj dětem ve čtrnácti týmech mladých juniorů všech věkových kategorií a čtyřech celcích děvčat. Pro vrcholový fotbal tak plzeňská Viktorie vychovává vlastní odchovance a zároveň rozvíjí vztahy s partnerskými kluby. Sleduje talenty v širokém regionu a těm nejlepším dává možnost rozvíjet vlastní schopnosti v mládežnických týmech Viktorie. Spojení takřka třiceti kvalifikovaných trenérů a ideálních tréninkových podmínek v tréninkovém areálu v Luční vytvářejí výborné zázemí pro růst nových talentů.

 

Plzeňská teplárenská a.s.
Plzeňská teplárenská, a.s. je největším výrobcem energií na území města Plzně a v Plzeňském kraji. Vyrábí a dodává teplo pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody pro více než 40.000 bytů v Plzni a velký počet komerčních, podnikatelských, správních a školských subjektů. Systémem centrálního zásobování teplem provozovaného Plzeňskou teplárenskou, a.s. jsou již pokryty všechny plzeňské městské obvody. Společnost dále vyrábí a dodává elektrickou energii. Vlastní rovněž certifikáty na schopnost poskytovat primární, sekundární a terciární regulace elektřiny, což jí umožňuje účastnit se obchodu s podpůrnými službami na denním trhu s ČEPS, a.s. Společnost vyrábí a dodává poměrně nově také chlad. Významně se také angažuje v oblasti ekologie a odpadového hospodářství.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·