Plzeňská fotbalová horečka nezamrzá ani v zimě

25.01.2013 17:25

Po vydařené podzimní části sezóny, ve které divácká návštěva v Doosan Aréně jen ve dvou případech klesla pod hranici deseti tisíc fanoušků, se vedoucí tým Gambrinus ligy těší přízni fanoušků i v přípravných zápasech. Při prvním vystoupení viktoriánů v Luční si cestu do tréninkového areálu našlo tisíc diváků a i v dalších zápasech proti soupeřům z nižších soutěží obklopilo umělou trávu v Luční ulici vždy několik set příznivců.

 

Tréninkové hřiště obsypané fanoušky je skvělou vizitkou před únorovým startem Gambrinus ligy i Evropské ligy. „Z návštěv fanoušků panuje na klubu a především pak v hráčské kabině nadšení, je až neuvěřitelné, kolik fanoušků váží cestu ve velkém mrazu k přípravným utkáním. Fanouškům patří obrovský respekt i poděkování, z výkonů a především pak množství branek v jednotlivých duelech určitě nejsou zklamaní,“ tlumočil ohlasy kabiny tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár. „Že je v Plzni o fotbal zájem, to jsem věděl, ale že až takový, to jsem netušil,“ pochvaluje si útočník Stanislav Tecl, který si atmosféru v Luční užil ve všech čtyřech přípravných utkáních. „Právě díky množství fanoušků ztrácí přípravná utkání v podání Viktorie status určité zimní nutnosti a stávají se i pro samotné fotbalisty vítaným zpestřením a nefalšovanou radostí, “ doplnil Pillár.

 

„Rozhodli jsme se, že domácí přípravné zápasy odehrajeme proti soupeřům z nižších soutěží, o to víc patří všem fanouškům dík, že na nás chodí v takovém množství, obzvlášť v počasí, které teď panuje, “ skládá poklonu plzeňským fandům trenér Pavel Vrba.

 

Poslední ze série domácích přípravných utkání odehraje Viktoria v sobotu 26. ledna od 10:30 proti druholigovému Baníku Most.

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·