Plzeňané soupeře berou, Sarajevo budou chtít vidět naživo

24.06.2013 00:00

Kvalitní soupeř, přes kterého však vede cesta do dalšího předkola – tak vidí představitelé Viktorie Plzeň celek FK Željezničar Sarajevo. Šampion Bosny a Hercegoviny se úřadujícím českým mistrům představí v rámci druhého předkola Ligy mistrů. První duel odehraje Viktoria v domácí Doosan Areně 16. nebo 17. července, odveta na hřišti soupeře bude na programu o týden později.

 

Označil bych to jako střední variantu – ani špatná, ani jednoduchá,“ komentoval protivníka bezprostředně po losu trenér Pavel Vrba. „Jedná se o suveréna své země, kvalita je nesporná. Dle mých informací funguje klub na velmi profesionální bázi, jako tým jsou dobře organizovaní,“ doplnil kouč Viktorie, kterého v následujícím období čeká shánění informací: „Rádi bychom Željezničar viděli také naživo, nicméně teprve budeme zjišťovat veškeré možnosti a podrobnosti. Na přípravu je ještě relativně dost času a my budeme chtít být připraveni na sto procent.“

 

Přímo ve švýcarském Nyonu sledoval los generální manažer Viktorie Adolf Šádek. „Jedná se o kvalitního protivníka, nicméně naším jednoznačným cílem bude postup,“ řekl po losu plzeňský manažer, kterého čekají starosti spojené s organizací výjezdu. „Oblast je specifická především z hlediska bezpečnosti, na druhou stranu jsme se vyhnuli dlouhému cestování. Veškeré informace jsme začali okamžitě po losu zjišťovat, hned na místě jsme se setkali také se zástupci soupeře. Věřím, že dvojzápas se obejde bez jakýchkoliv organizačních problémů,“ zakončil krátký telefonát z místa losu Šádek.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·