Plzeň - Apetit Festival hlásí první den rekordní účast

20.05.2012 15:20


Krásné počasí a hlavně nabídka dobrého jídla, pití a hudby přilákala první den Apetit Festivalu více než deset tisíc lidí. Bohatý program čeká návštěvníky také v neděli, kuchařské umění na pódiu předvede Jaroslav Sapík a Jiří Babica.
Dvoudenní festival dobrého jídla a pití začal rekordně. Do areálu za OC Plaza přišlo nečekané množství lidí. „Je to rekordní účast. Jen za sobotu dorazilo víc než deset tisíc návštěvníků, což nás velmi těší,“ uvedl jeden z organizátorů akce Petr Jirásek z agentury Pigs Production.
Asi největším magnetem pro návštěvníky byla cooking show Zdeňka Pohlreicha, který na pódiu vařil dokonce dvakrát, a vždy bylo plné hlediště. Součástí programu bylo také vyhlášení soutěže určené středním školám „Vaříme s regionální potravinou Plzeňského kraje“. Nejlépe porota ohodnotila výkon žáků Střední odborné školy a Středního odborného učiliště z Horšovského Týna. Soutěž se koná pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Milana Chovance a pod patronací Asociace kuchařů a cukrářů ČR, pobočky

 

Šumava.
Apetit Festival pokračuje také v neděli. Mezi kuchařské hvězdy druhého festivalového dne budou patřit Jaroslav Sapík a Jiří Babica. V hudebním programu se objeví Vladimír Mišík a čdg a kapela Brutus. Vyvrcholením Apetit Festivalu bude vyhlášení Západočeské restaurace roku a Pivovaru roku, které vybírají svými hlasy sami návštěvníci festivalu.


Kompletní program a další informace najdete na: www.apetitfestival.cz nebo na Facebooku

Martina Kurfirstová
Tiskový servis APETIT FESTIVALU
e-mail: martina@imaginepr.cz

 


 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·