Pestrá služba strážníků

31.05.2016 08:09

 

Rozsah činností strážníků je mnohdy opravdu pestrý, jak ukazují poslední tři případy. Při kontrolní činnosti v městské části Dvory si strážníci všimli dobře známé osoby. Upoutal je ale především fakt, že dvaačtyřicetiletý Slovák nastupoval do vozidla na místo řidiče, ale přitom nevlastní řidičské oprávnění. Vozidlo se podařilo strážníkům během krátké doby zastavit a následná kontrola prokázala, že se nespletli. Případ tak bude mít dohru, neboť si jej na místě převzala Policie ČR.

 

Další dva případy se odehrály téměř současně. V pravé poledne přijali strážníci oznámení na podezření z týrání psa. V městské části Tuhnice pak skutečně strážnice-psovod objevila fenku křížence v zuboženém stavu, která se bez lidské pomoci nebyla schopna postavit na nohy. Majitel psa se před strážníci zamkl v bytě. Na místo by přivolán veterinář, který fenku prohlédl a rozhodl o umístění do útulku, kam ji strážnice převezla. Případ byl okamžitě předán Policii ČR. Zde patří velké poděkování občanům, kteří nebyly lhostejní k osudu psa a učinili oznámení. Městská policie jim tímto děkuje. 

http://www.foto.oko24.info/vydano/2016_1/20160531081126_001_ls.png

 

 

Souběžně s případem týraného psa se strážníci postarali i o další "zvířátko". Na žádost Karlovarské nemocnice byla do PAZS přepravena třiapadesátiletá Karlovaračka, které byl proveden odběr krve s výsledkem 4,5 promile! Připomínáme, že se jednalo o pravé poledne.

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·