Pavel Vrba využil výstupní klauzule, v prosinci ve Viktorii končí

19.11.2013 00:00

Trenér Pavel Vrba využil výstupní klauzuli ve smlouvě mezi jím a Viktorií Plzeň, jeho angažmá na západě Čech tak na základě této smlouvy bude ukončeno v polovině prosince. „Dopis o využití klauzule, která byla do smlouvy přidána na přání Pavla Vrby při jejím posledním prodloužení, byl představitelům klubu doručený s datem 15. listopadu. Dle plného znění tohoto dodatku bude angažmá trenéra Vrby ve Viktorii Plzeň ukončeno 15. prosince,“ předeslal tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

 

„Nejedná se v žádném případě o jakoukoliv dohodu mezi Viktorií Plzeň, trenérem Vrbou a třetí stranou. Viktoria Plzeň velmi stála o setrvání Pavla Vrby ve Štruncových sadech, toto stanovisko bylo velmi striktně opakováno všem zájemcům o jeho služby. Využití klauzule je čistě rozhodnutím Pavla Vrby, který dal přednost jiné výzvě. Na základě uzavřených smluv jeho krok respektujeme, ačkoliv ve světle vzájemné komunikace probíhající v minulých týdnech nepopírám obrovské zklamání,“ uvedl generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

 

Viktorii čekají do konce podzimní části sezony dva zápasy Gambrinus ligy a také dva duely v Lize mistrů. „Pro tato utkání zůstane Pavel Vrba v roli hlavního trenéra týmu. V realitě hektického závěru sezony jsme dali jasnou prioritu sportovnímu hledisku, věříme, že tým přes složitou situaci zvládne závěr podzimu úspěšně,“ uvedl dále Šádek s tím, že jako prvním byla situace oznámena po pondělním odpoledním tréninku hráčům.

 

 „Pavel Vrba se rozhodl nespojit svou budoucnost s Viktorií Plzeň, pro klub z toho vyplývá nutnost řešení situace nového hlavního trenéra týmu již pro období zimní přípravy a druhé poloviny sezony. Nicméně na jakékoliv debaty v tomto směru přijde čas teprve v následujících týdnech,“ zakončil informace Adolf Šádek.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·