Pavel Vrba oslavil padesátku na stadionu

07.12.2013 00:00

Plzeňský lodivod Pavel Vrba slaví v pátek 6. prosince 50. narozeniny. V prostorech plzeňského stadionu popřál nejúspěšnějšímu trenérovi v historii Viktorie Plzeň kompletní kádr plzeňského „A“ týmu v doprovodu vedení a zaměstnanců klubu.

 

Příjemně překvapený Pavel Vrba se v doprovodu tiskového mluvčího Pavla Pillára dostavil krátce před třináctou hodinou. Okamžitě poté, co se oblíbený trenér objevil ve dveřích, spustili jeho svěřenci narozeninové ´Hodně štěstí zdraví …´. Za plzeňský klub předali trenéru Vrbovi dort s postavičkou kouče na stadionu ve Štruncových sadech majitel Tomáš Paclík společně s generálním manažerem Adolfem Šádkem.

 

„Já vám všem moc děkuji, vážím si toho. Doufám, že to v úterý zvládneme a vy budete pokračovat v jarní části Evropské ligy,“ pronesl přípitek páteční oslavenec. „Zároveň přeju hodně štěstí do jarní ligové sezony, ať ještě Spartu proženete. A koukejte makat, budu to sledovat,“ usmíval se dobře naladěný trenér, který jen stěží unesl množství soukromých darů od hráčů i zaměstnanců. Právě zaměstnanci v čele s dámským osazenstvem pak trenéra na několik desítek minut zajali a pořizovali si společné vzpomínkové fotografie. Ani ve slavnostních chvílích však trenér nezapomněl, že jeden z vrcholů sezony čeká na jeho svěřence teprve v úterý. „Každý jen jeden kousek dortu. A skleničku šampaňského nedopíjet,“ smál se směrem k hloučku viktoriánů Pavel Vrba. „Bylo to příjemné překvapení. Se všemi zaměstnanci jsem se zde pět let potkával a mám k nim osobní vztah. Už kvůli nim a našim fantastickým fanouškům budu chtít úterní utkání zvládnout. Plzeň si to v každém případě zaslouží.“

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·