Pavel Horváth v nejlepší jedenáctce Evropské ligy

15.12.2012 14:41

Základní skupiny této významné evropské soutěže se 6. prosince staly minulostí. Úspěšné tažení Viktorie Plzeň neušlo ani odborné komisi UEFA, která v pátek dopoledne vyhlásila ideální jedenáctku fotbalistů podle výkonů, kterými se prezentovali v základních skupinách. Do základní sestavy týmu, ve kterém se nachází třeba hvězda Neapole Edinson Cavani nebo francouzská reprezentační jednička mezi třemi tyčemi Hugo Lloris, se vešel i plzeňský kapitán Pavel Horváth.

„Horváth je srdcem plzeňského týmu. Stal se základním kamenem výhry Viktorie ve skupině B a i díky jeho schopnostem Viktoria vyhrála všechny tři domácí zápasy, včetně utkání s Atléticem Madrid. Pavel Horváth překonal svůj vlastní rekord, když se ve 37 letech a 214 dnech stal nejstarším střelcem v zápase Evropské ligy,“ napsal o lídrovi plzeňské kabiny oficiální web uefa.com.

Ideální jedenáctka Evropské ligy po základních skupinách:
Lloris (Tottenham) - Trémoulinas (Bordeaux), Dragovič (FC Basilej), Irtegün (Fenerbahce) - Konopljanka (Dněpropetrovsk), Horváth (Plzeň), Bourceanu (Steaua Bukurešť), Taison (Metalist Charkov) - Vossen (Genk), Cavani (Neapol), Bobadilla (Young Boys).

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·