Ostrovští budou mít online zprávy o dodávkách tepla

27.11.2014 12:25Ostrov – Společnost Ostrovská teplárenská, a.s. spustila nové webové stránky, které jsou více orientované na zákazníky a jejich potřeby. Umožňují snadnější přístup k informacím a například o dodávkách tepla a teplé vody nebo o vlivu centrálního zásobování tepla na ovzduší.

„Záměr vytvořit nové webové stránky společnosti vznikl před více než dvěma lety. Hlavní objem prací při jejich tvorbě byl však zrealizován v posledních třech měsících. Stávající web již nesplňoval současné požadavky na moderní prezentaci firmy a neumožňoval pružně informovat o aktuálních podmínkách dodávky tepla a teplé vody pro odběratele a o dalších novinkách určených pro naše zákazníky,“ vysvětluje vznik nového webu Radek Havlan, ředitel společnosti Ostrovská teplárenská.

Při tvorbě nového webu byly zohledněny nejen podněty zákazníků, ale i zaměstnanců
„Často kladené dotazy tazatelů jsme mimo jiné konzultovali s pracovníky, kteří jsou nejvíce v kontaktu s našimi zákazníky. K nim patří zejména zaměstnanci dispečinku, který je k dispozici nonstop 24 hod. denně, a dále pracovníky na recepci naší společnosti,“ vysvětluje Havlan a dodává: „Důraz byl kladen také na dobrou čitelnost a ovladatelnost stránek na mobilních zařízeních.“ Novinkou webu je předpověď počasí pro Ostrov na nejbližší dny.

Nové stránky obohatila zajímavá fotogalerie
Ve fotogalerii jsou umístěny netradiční letecké snímky teplárny včetně jejího blízkého okolí. Výhledově budou tyto snímky doplněny také o záběry na panorama Ostrova včetně komína teplárny ve čtvero ročních obdobích – na jaře, v létě, na podzim a v zimě. „Na těchto snímcích chceme ilustrovat kladný vliv centrálního zásobování teplem a pozitivní rozptylovou funkci vysokého komína teplárny, zejména při inverzním charakteru počasí,“ zdůrazňuje Havlan.

Toto počasí se v zimě v Ostrově vyskytuje poměrně často. V obdobných lokalitách má centrální zásobování teplem jednoznačně kladný vliv na životní prostředí. Rozptyl spalin do větší plochy, a výsledně v mnohem menších koncentracích, je přínosem pro čistotu ovzduší ve městě. „To platí zejména při srovnání s nepříznivou situací, ke které dochází v některých jiných městech, kdy velké množství nízkých komínů vypouští spaliny do přízemní úrovně ovzduší, přímo pod inverzní smogovou pokličku, což ve výsledku může přinést například doporučení omezit procházky s malými dětmi do doby, než inverzní charakter počasí pomine,“ uzavírá Havlan.

 

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·