Oprava semaforů v centru KV začne po Velikonocích

05.04.2017 08:01

 

 

Termín dokončení plánované kompletní obnovy semaforů na karlovarské křižovatce Chebský most – nám. Republiky je 28. dubna, práce na opravě se ale o týden zkrátí.

 

„Rozhodli jsme se začátek plánovaných oprav posunout o týden, abychom zajistili bezproblémový provoz v centru města během Velikonoc. S obnovou návěstidel tedy začneme až 18. dubna,“ vysvětluje změnu termínu 1. náměstek primátora města Čestmír Bruštík. Během deseti dnů bude provedena demontáž stávajících žárovkových návěstidel a výstavba nových s LED technologií. Vyměněny budou také tzv. řadiče, jejichž technický stav byl příčinou časté poruchovosti semaforů a tedy i dopravních komplikací na frekventované křižovatce.  Obnova se dotkne zařízení na křižovatce Chebský most - nám. Republiky a na přilehlé křižovatce ulic Západní a Dr. Engla, tedy v lokalitě „u Becherovky“.

 

Z technických důvodů je nezbytné, aby byly semafory po celou dobu oprav vypnuté. Opravné práce budou probíhat s přestávkami během dopravních špiček, jen ve výjimečných situacích bude částečně zúžen jízdní profil komunikací. Na provoz v exponované křižovatce bude dohlížet a dopravu v době špiček řídit Policie ČR. „I přes nastavená opatření můžeme očekávat jisté komplikace v provozu na obou stranách Chebského mostu. Proto prosíme motoristy o strpení a žádáme, aby zvážili náhradní trasy při cestě do centra města,“ uzavírá náměstek Bruštík.

 


 

 

Zdroj: TZ Magistráut města Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·