Oprava Mariánskolázeňské ulice si vyžádá jednodenní úplnou uzavírku a omezení na linkách MHD

18.06.2014 13:52

V Karlových Varech probíhá v současné době oprava Mariánskolázeňské ulice, a to v úseku od mostu Karla IV. do ulice Nová louka. Práce probíhají za částečného provozu po polovinách vozovky.

 

Pokládka finální vrstvy  vozovky si ale vyžádá úplnou uzavírku komunikace v úseku Nová louka (od hotelu Embassy) k výjezdu za budovou Císařských lázní. Úplná uzavírka proběhne od 24. 6. 2014 od 08.00 hodin do 25. 6. 2014 do 06.00 hodin. V této době dojde také k omezení linek MHD obsluhujících tuto lokalitu. Jejich provoz bude ukončen na zastávce u Richmondu.

 

Na úplnou uzavírku bude ve dnech 25. a 26. 6. 2014 navazovat pokládka živice po polovinách vozovky za částečné uzavírky až k  mostu Karla IV.

 

Zhotovitelem opravy místní komunikace v Mariánskolázeňské ulici je na základě veřejné soutěže společnost COLAS CZ, a.s. Náklady činí 2,38 mil Kč s DPH (předpokládané náklady dle projektu byly stanoveny na cca 3,5 mil Kč).

 

Práce zahrnují opravu živičného krytu vozovky v ulici Mariánskolázeňská od mostu Karla IV. do ulice Nová louka. Součástí je odfrézování asfaltové vozovky, položení nového krytu s vyrovnávkami, úprava obrub, výšková úprava revizní šachty, mříží kanalizační vpusti apod.

 

Omlouváme se za dočasné omezení provozu v Mariánskolázeňské ulici. Naším cílem je zajistit opravu povrchu odpovídajícího významu této komunikace. Zároveň se snažíme, aby měla realizace co nejmenší dopad na dopravní obslužnost této lokality.

 

Helena Kyselá

Tisková mluvčí

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·